Porównaj ceny energii elektrycznej i wybierz najlepszą ofertę na zakup prądu dla:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii elektrycznej Optimal Energy, średio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę prądu w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 26.02.2017
Strona główna > Ecm Polska

Ecm Polska

ECM Polska doradztwo energetyczne

Kim jesteśmy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w obszarze gospodarki elektroenergetycznej. Jesteśmy niezależni kapitałowo i organizacyjnie od polskich i międzynarodowych grup energetycznych i innych sprzedawców.

Należymy do belgijskiej grupy Coretec Engineering. Dysponujemy znajomością rynku polskiego oraz wiedzą i doświadczeniem naszych partnerów na rynkach europejskich, w szczególności w Belgii i Francji. Nasz zespół składający się z doświadczonych specjalistów, jest rzetelnym partnerem na rynku energii elektrycznej. Podejmujemy działania mające na celu optymalizację kosztów energii elektrycznej. Współpraca z nami pozwala w pełni wykorzystać stworzone przez rynek energii możliwości a przez to przynosi naszym Klientom wymierne korzyści. Nasze działania przynoszą nawet do 30 % oszczędności.Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2017 OPTIMALENERGY.pl