Strona główna > Aktualności > Prąd 2023 > Porównanie cen prądu u różnych dostawców

Porównanie cen prądu u różnych dostawców

12345

Ocena 5.0/5 (1 głosy/ów)

Porównanie cen prądu u różnych dostawców energii elektrycznej to nie jest łatwa sprawa. Wbrew pozorom różnica wynikająca z osiąganych oszczędności nie zależy tylko i wyłącznie od cen za kWh prądu. Wpływ na taki stan rzeczy ma jeszcze kilka innych czynników.
Porównanie cen prądu u różnych dostawców

Porównanie cen prądu u różnych dostawców - o czego zacząć?

Przede wszystkim musimy określić co tak naprawdę nas interesuje to znaczy:

  • zależy nam na najniższej ceni prądu
  • chcemy mieć lepszą obsługę i kontakt z nowym sprzedawcą prądu
  • zaciekawiła nas oferta z zakresu usług dodatkowych
  • nie chcę już płacić za prąd obecnemu sprzedawcy

Jesteśmy przekonanie, że każdy z nas myśl o zmianie sprzedawcy prądu i kierując się różnymi kryteriami myśli przede wszystkim o tym, żeby zawsze taka zmiana wpłynęła korzystnie na nasz portfel. I nie ma się co dziwić, jak pokazały badania dotyczące rynku energii przeprowadzone przez Optimal Energy w przeszłości to właśnie niższa cena energii mobilizuje nas do przeprowadzenia ew. zmiany. Wszystkie inne czynniki są ważne, ale nie aż tak jak cena.

Jak porównać ceny prądu u różnych dostawców?

Rozwiązania są właściwie 2:

  1. Po pierwsze: skorzystać z naszego narzędzia: porównywarka cen prądu Optimal Energy, dzięki której będziecie mogli zaoszczędzić bardzo dużo czasu i nerwów w celu znalezienia odpowiedniej oferty dla siebie. Nasza porównywarka cen obejmuje wszystkie możliwe koszty i oszczędności jakie tylko związane są z rachunkami za prąd. Zobacz jak porównać ceny prądu u różnych dostawców< na Optimal Energy! O naszej porównywarce cen pisał w przeszłości nawet Forbes.
  2. Po drugie - samemu zacząć szukać cenników, analizować umowy i ich zapisy, spędzając nad tym dużo czasu i nie będąc finalnie przekonanym o tym, że faktycznie nasza porównania są właściwe.

Naszym (subiektywnym) zdaniem...

W tym wypadku rozwiązaniem jakie będziemy dla Was rekomendować to skorzystanie z narzędzia Optimal Energy, które porównanie cen energii elektrycznej w 2015 roku u różnych dostawców przeprowadza dokładnie na podstawie danych jakie wprowadzicie, oszczędzając przy tym Wasz czas oraz przedstawiając Wasz wszystkie informacje w jednym miejscu. Dzięki temu możecie spokojnie zweryfikować czy różne oferty, które sprzedają Wam sprzedawcy prądu są naprawdę atrakcyjne.


Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót