Strona główna > Aktualności > Prąd 2023 > Enea - oferta dla domu

Enea - oferta dla domu

12345

Ocena 4.0/5 (1 głosy/ów)

Enea to jeden z wiodących sprzedawców energii elektrycznej w Polsce. Oferty firmy Enea dostępne na ten rok to m.in. Oszczędny Dom, Energia z ubezpieczeniem i Energia z kontem. Jakie są szczegóły ofert?
Spis treści - z tego artykułu dowiesz się:
Enea - oferta dla domu

Enea - oferty dla domu

  • oferta Oszczędny Dom 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Enea przygotowała specjalną ofertę dla gospodarstw domowych na sprzedaż energii elektrycznej z gwarancją stałej ceny nawet na 3 lata. W ramach oferty dostępne są dwa warianty w zależności od okresu ważności oferty. Umowę można podpisać na 2 lub 3 lata, dlatego też w zależności od tego na jak długo podpiszemy umowę, na tak długo otrzymamy gwarancję stałej ceny energii elektrycznej.
  • oferta Energia z ubezpieczeniem
Z kim współpracuje Enea w ramach oferty? Z jednym z największych ubezpieczycieli w kraju, firmą PZU. Co zyskamy dzięki ofercie? Przede wszystkim ubezpieczenie od utraty pracy lub nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego nie będziemy mogli wykonywać tej pracy. Kolejny bonus to nawet do 600 zł od ENEA na pokrycie rachunków za energię. A na koniec ? Stałą cenę prądu i gwarancję, że przez 18 miesięcy nie zobaczymy podwyżki cen za energię elektryczną. W przypadku utraty pracy pomoc w znalezieniu nowej w ramach sprzedaży energii? Niemożliwe? A jednak! Oferta Enea z ubezpieczeniem to m.in. informacje o kursach doszkalających, poznanie technik pisania CV i listów motywacyjnych. <
  • oferta Energia z kontem
Z kim tym razem współpracuje Enea ? Z Getin Bankiem. Co więc możemy zyskać ? Otrzymamy 15% zwrotu kosztów od każdego zapłaconego rachunku za energię elektryczną, ale nie więcej niż 200 zł za 12 miesięcy, 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe z kontem Getin Banku, ale nie więcej niż 20 zł w miesiącu. Dodatkowo gwarancja stałej ceny przez okres 20 miesięcy.

Enea - ile zaoszczędzisz ?

W razie chęci dokonania wyboru sprzedawcy na firmę Enea służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu. Można także zapoznać się z inną ofertą jednego z największych sprzedawców prądu w Polsce czyli firmą Energa, która ofertę dla domu przygotowała dla klientów z całej Polski.


Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót