Porównaj ceny energii: prądu i gazu. Wybierz najlepszą ofertę.

Obniż swój rachunek za:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii: prądu i gazu Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę energii w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 25.02.2018
Strona główna > Aktualności > Prąd dla domu > Enea - oferta dla domu

Enea - oferta dla domu

12345

Ocena 4.0/5 (1 głosy/ów)

Enea - oferta dla domu

Enea to jeden z wiodących sprzedawców energii elektrycznej w Polsce. Oferty firmy Enea dostępne na ten rok to m.in. Oszczędny Dom, Energia z ubezpieczeniem i Energia z kontem. Jakie są szczegóły ofert ?

 

Enea - oferty dla domu

  • oferta Oszczędny Dom 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Enea przygotowała specjalną ofertę dla gospodarstw domowych na sprzedaż energii elektrycznej z gwarancją stałej ceny nawet na 3 lata. W ramach oferty dostępne są dwa warianty w zależności od okresu ważności oferty. Umowę można podpisać na 2 lub 3 lata, dlatego też w zależności od tego na jak długo podpiszemy umowę, na tak długo otrzymamy gwarancję stałej ceny energii elektrycznej.

 

  • oferta Energia z ubezpieczeniem 

Z kim współpracuje Enea w ramach oferty ? Z jednym z największych ubezpieczycieli w kraju, firmą PZU. Co zyskamy dzięi ofercie ? Przede wszystkim ubezpieczenie od utraty pracy lub nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego nie będziemy mogli wykonywać tej pracy. Kolejny bonus to nawet do 600 zł od ENEA na pokrycie rachunków za energię. A na koniec ? Stałą cenę prądu i gwarancję, że przez 18 miesięcy nie zobaczymy podwyżki cen za energię elektryczną. W przypadku utraty pracy pomoc w znalezieniu nowej w ramach sprzedaży energii ? Niemożliwe ? A jednak ! Oferta Enea z ubezpieczeniem to m.in. informacje o kursach doszkalających, poznanie technik pisania CV i listów motywacyjnych.

 

  • oferta Energia z kontem

Z kim tym razem współpracuje Enea ? Z Getin Bankiem. Co więc możemy zyskać ? Otrzymamy 15% zwrotu kosztów od każdego zapłaconego rachunku za energię elektryczną, ale nie więcej niż 200 zł za 12 miesięcy,  5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe z kontem Getin Banku,
ale nie więcej niż 20 zł w miesiącu. Dodatkowo gwarancja stałej ceny przez okres 20 miesięcy.

 

Enea - ile zaoszczędzisz ?

W razie chęci dokonania wyboru sprzedawcy na firmę Enea służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.

Tagi: g 12, enea, g 11,
Powrót

PowrótWszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl