optimal energy

O OptimalEnergy.pl piszą największe media w Polsce:

Gram w Zielone
Wnp.pl
Wp.pl

baner reklamowy po prostu energia

Strona główna > Aktualności > Prąd dla domu > Enea - oferta dla domu

Enea - oferta dla domu

12345

Ocena 4.0/5 (1 głosy/ów)

Enea - oferta dla domu

Enea to jeden z wiodących sprzedawców energii elektrycznej w Polsce. Oferty firmy Enea dostępne na ten rok to m.in. Oszczędny Dom, Energia z ubezpieczeniem i Energia z kontem. Jakie są szczegóły ofert ?

 

Enea - oferty dla domu

  • oferta Oszczędny Dom 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Enea przygotowała specjalną ofertę dla gospodarstw domowych na sprzedaż energii elektrycznej z gwarancją stałej ceny nawet na 3 lata. W ramach oferty dostępne są dwa warianty w zależności od okresu ważności oferty. Umowę można podpisać na 2 lub 3 lata, dlatego też w zależności od tego na jak długo podpiszemy umowę, na tak długo otrzymamy gwarancję stałej ceny energii elektrycznej.

 

  • oferta Energia z ubezpieczeniem 

Z kim współpracuje Enea w ramach oferty ? Z jednym z największych ubezpieczycieli w kraju, firmą PZU. Co zyskamy dzięi ofercie ? Przede wszystkim ubezpieczenie od utraty pracy lub nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego nie będziemy mogli wykonywać tej pracy. Kolejny bonus to nawet do 600 zł od ENEA na pokrycie rachunków za energię. A na koniec ? Stałą cenę prądu i gwarancję, że przez 18 miesięcy nie zobaczymy podwyżki cen za energię elektryczną. W przypadku utraty pracy pomoc w znalezieniu nowej w ramach sprzedaży energii ? Niemożliwe ? A jednak ! Oferta Enea z ubezpieczeniem to m.in. informacje o kursach doszkalających, poznanie technik pisania CV i listów motywacyjnych.

 

  • oferta Energia z kontem

Z kim tym razem współpracuje Enea ? Z Getin Bankiem. Co więc możemy zyskać ? Otrzymamy 15% zwrotu kosztów od każdego zapłaconego rachunku za energię elektryczną, ale nie więcej niż 200 zł za 12 miesięcy,  5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe z kontem Getin Banku,
ale nie więcej niż 20 zł w miesiącu. Dodatkowo gwarancja stałej ceny przez okres 20 miesięcy.

 

Enea - ile zaoszczędzisz ?

W razie chęci dokonania wyboru sprzedawcy na firmę Enea służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.

Powrót