Porównaj ceny energii elektrycznej i wybierz najlepszą ofertę na zakup prądu dla:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii elektrycznej Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę prądu w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 18.02.2018
Strona główna > Aktualności > Porównanie cen energii elektrycznej > Porównanie cen prądu u różnych dostawców

Porównanie cen prądu u różnych dostawców

12345

Ocena 5.0/5 (1 głosy/ów)

Porównanie cen prądu u różnych dostawców

Porównanie cen prądu u różnych dostawców energii elektrycznej to nie jest łatwa sprawa. Wbrew pozorom różnica wynikająca z osiąganych oszczędności nie zależy tylko i wyłącznie od cen za kWh prądu. Wpływ na taki stan rzeczy ma jeszcze kilka innych czynników.

Porównanie cen prądu u różnych dostawców - o czego zacząć?

Przede wszystkim musimy określić co tak naprawdę nas interesuje to znaczy:

  • zależy nam na najniższej ceni prądu
  • chcemy mieć lepszą obsługę i kontak z nowym sprzedawcą prądu
  • zaciekawiła nas oferta z zakresu usług dotkowych
  • nie chę już płacić za prąd obecnemu sprzedawcy

Jesteśmy przekonanie, że każdy z nas myśl o zmianie sprzedawcy prądu i kierując się różnymi kryteriami myśli przede wszystkim o tym, żeby zawsze taka zmiana wpłynęła korzystnie na nasz portfel. I nie ma się co dziwić, jak pokazały badania dotyczące rynku energii przeprowadzone przez Optimal Energy w przeszłości to właśnie niższa cena energii mobilizuje nas do przeprowadzenia ew. zmiany. Wszystkie inne czynniki są ważne, ale nie aż tak jak cena.

Jak porównać ceny prądu u różnych dostawców?

Rozwiązania są właściwie 2:

  1. Po pierwsze: skorzystać z naszego narzędzia: porównywarka cen prądu Optimal Energy, dzięki której będziecie mogli zaoszczędzić bardzo dużo czasu i nerwów w celu znalezienia odpowiedniej oferty dla siebie. Nasza porównywarka cen obejmuje wszystkie możliwe koszty i oszczędności jakie tylko związane są z rachunkami za prąd. Zobacz jak porównać ceny prądu u różnych dostawców na Optimal Energy! O naszej porównywarce cen pisał w przeszłości nawet Forbes.
  2. Po drugie - samemu zacząć szukać cenników, analizować umowy i ich zapisy, spędzając nad tym dużo czasu i nie będąc finalnie przekonanym o tym, że faktycznie nasza porównania są właściwe.

Naszym (subiektywnym) zdaniem...

W tym wypadku rozwiązaniem jakie będziemy dla Was rekomendować to skorzystanie z narzędzia Optimal Energy, które porównanie cen prądu u różnych dostawców przeprowadza dokładnie na podstawie danych jakie wprowadzicie, oszczędzając przy tym Wasz czas oraz przedstawiając Wasz wszystkie informacje w jednym miejscu. Dzięki temu możecie spokojnie zweryfikować czy różne oferty, które sprzedają Wam sprzedawcy prądu są naprawdę atrakcyje.

Tagi: porównanie cen prądu,
Powrót

PowrótWszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl