Strona główna > Aktualności > Prąd 2023 > Współpraca Telekomu i Sprzedawcy Prądu

Współpraca Telekomu i Sprzedawcy Prądu

12345

Ocena 5.0/5 (2 głosy/ów)

Tauron Polska Energia i T-Mobile Polska weszły na rynek wspólnymi siłami i oferują swoim klientom pierwsze korzyści wynikające ze współpracy firm. Wybrani klienci będą bowiem mogli skorzystać ze specjalnych ofert energetycznych lub telekomunikacyjnych.
Spis treści - z tego artykułu dowiesz się:
Współpraca Telekomu i Sprzedawcy Prądu
Znane na polskim rynku firmy rozpoczęły pilotażowy program oferowania swoim klientom detalicznym produktów partnera. W ramach stworzonego specjalnie programu wybrani klienci obu spółek otrzymują propozycję skorzystania odpowiednio, albo z oferty energetycznej albo telekomunikacyjnej partnera przygotowanej na potrzeby projektu. Zdobyte w ten sposób doświadczenia obie firmy zamierzają wykorzystać w dalszych procesach, do przygotowania swoich pracowników, systemów oraz procesów do kolejnych projektów wdrażanych w ramach strategicznej współpracy.

Nowe firmy = nowe oferty

W ramach rozpoczętych już akcji współpracy firm telekomunikacyjnych z energetycznymi w nowym roku pojawią się kolejne oferty. Pilotażowy program sprzedaży energii elektrycznej jest pierwszym, i jak na razie jedynym efektem współpracy T- Mobile z branżą energetyczną. Można jednak spodziewać się, że w przyszłości zostaną opracowane i wprowadzone na rynek wspólnymi siłami innowacyjne produkty i usługi, które przyniosą wymierne korzyści klientom w ich domu oraz pracy. Warto więc zapytać, co do zaoferowania ma dla nas Tauron, gdy będziemy w pobliżu najbliższego salonu T-mobile. Przypominamy też, że od niedawna Polkomtel - Plus, podobnie jak Cyfrowy Polsat, które należą do grupy kapitałowej Zygmunta Solarza-Żaka, współwłaściciel Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin również oferuje nam współpracę w zakresie zakupu energii.
źródło: biznes.onet.pl, tauron-pe.pl, t-mobile.pl

Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót