Porównaj oferty

24 gru 2013

Prąd - baza wiedzy

Współpraca Telekomu i Sprzedawcy Prądu

Tauron Polska Energia i T-Mobile Polska weszły na rynek wspólnymi siłami i oferują swoim klientom pierwsze korzyści wynikające ze współpracy firm. Wybrani klienci będą bowiem mogli skorzystać ze specjalnych ofert energetycznych lub telekomunikacyjnych.

Wróć do: Aktualności Współpraca Telekomu i Sprzedawcy Prądu

Z tego artykułu dowiesz się

Znane na polskim rynku firmy rozpoczęły pilotażowy program oferowania swoim klientom detalicznym produktów partnera. W ramach stworzonego specjalnie programu wybrani klienci obu spółek otrzymują propozycję skorzystania odpowiednio, albo z oferty energetycznej albo telekomunikacyjnej partnera przygotowanej na potrzeby projektu. Zdobyte w ten sposób doświadczenia obie firmy zamierzają wykorzystać w dalszych procesach, do przygotowania swoich pracowników, systemów oraz procesów do kolejnych projektów wdrażanych w ramach strategicznej współpracy.

Nowe firmy = nowe oferty

W ramach rozpoczętych już akcji współpracy firm telekomunikacyjnych z energetycznymi w nowym roku pojawią się kolejne oferty. Pilotażowy program sprzedaży energii elektrycznej jest pierwszym, i jak na razie jedynym efektem współpracy T- Mobile z branżą energetyczną. Można jednak spodziewać się, że w przyszłości zostaną opracowane i wprowadzone na rynek wspólnymi siłami innowacyjne produkty i usługi, które przyniosą wymierne korzyści klientom w ich domu oraz pracy. Warto więc zapytać, co do zaoferowania ma dla nas Tauron, gdy będziemy w pobliżu najbliższego salonu T-mobile. Przypominamy też, że od niedawna Polkomtel - Plus, podobnie jak Cyfrowy Polsat, które należą do grupy kapitałowej Zygmunta Solarza-Żaka, współwłaściciel Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin również oferuje nam współpracę w zakresie zakupu energii.
źródło: biznes.onet.pl, tauron-pe.pl, t-mobile.pl

Oceń artykuł bez dodawania komentarza

5 (2 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić