Porównaj oferty

Targi Budowlane Dom Nowoczesny & Odnawialnych Źródeł Energii 15-16 kwietnia, Jaworzno

Wiosna budowlana to najlepszy czas dla tegorocznych targów DOM NOWOCZESNY, które odbędą się 15-16 kwietnia w Hali MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 w Jaworznie.

Wróć do: Aktualności Targi Budowlane Dom Nowoczesny & Odnawialnych Źródeł Energii 15-16 kwietnia, Jaworzno

Honorowy patronat nad targami objął Prezydent Miasta Jaworzno Paweł Silbert. W trakcie tegorocznych targów zaprezentują się firmy z województwa śląskiego oraz małopolskiego, które właśnie w Jaworznie upatrują możliwości rozwoju oraz sprzedaży swojej oferty.

Celem tegorocznych targów budowlanych jest przedstawienie szeroko branżowej oferty budowlanej, instalacyjnej oraz wnętrzarskiej.

Wystawcy to fachowcy z dziedziny:

  • fotowoltaiki, pomp ciepła, instalacji zarówno wykonawstwo jak i sprzedaż, kotłów, 
  • ogrodzeń, bram, systemów alarmowych, przydomowych oczyszczalni, 
  • okien, drzwi wewnętrznych, zewnętrznych czyli stolarki aluminiowej, drewnianej,
  • mebli, elementów wyposażenia wnętrz

Swoją ofertę zaprezentują deweloperzy, nie zabraknie także przedstawicieli materiałów budowlanych BRICOMAN Jaworzno oraz Marketu OBI jak i produktów Firmy Karcher. Organizator Targów przy współpracy ze Strażą Miejską przewidział dla najmłodszych zwiedzających warsztaty. Szczegółowe informacje na temat targów znajdą Państwo na fanpage pod adresem: https://www.facebook.com/targipromocja/

Wstęp na teren jest bezpłatny pod warunkiem pobrania biletu wstępu znajdującego się na stronie: https://promocja-targi.pl/informacje-dla-odwiedzajacych, wystarczy okazać bilet przy wejściu na targi.

ZAPRASZAMY 15-16 kwietnia, sobota i niedziela w godzinach 10.00 do 16.00 HALA MCKiS , UL. GRUNWALDZKA 80


Oceń artykuł bez dodawania komentarza

5 (1 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić