Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych > Mapa stacji ładowania > Playada Sp. z o.o. - stacje ładowania samochodów elektrycznych

Playada Sp. z o.o. stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
NazwaPlayada Sp. z o.o.
Emailwkmiec@playada.pl
Telefon734-188-493

Playada Sp. z o.o. to firma działająca od 2007 roku na rynku usług telekomunikacyjnych współpracująca od samego początku wyłącznie z operatorem sieci komórkowej PLAY. Posiada ona swoje punkty w takich miastach jak:

  • Cieszyn,
  • Nowa Ruda,
  • Piła,
  • Police,
  • Tychy. 

Główna siedziba Playada Sp. z o.o. zlokalizowana jest natomiast w Kielcach przy ulicy Wystawowej 2. To właśnie w tej miejscowości umiejscowiona jest także stacja ładowania, której operatorem jest firma Playada Sp. z o.o. choć nie przy ulicy Wystawowej 2, a Warszawskiej 26.

Stacja ładowania Playada Sp. z o.o. oferta i cennik

Stacja ładowania, której operatorem jest firma Playada Sp. z o.o. znajduje się na terenie galerii Korona przy ulicy Warszawskiej 26. Składa się ona z dwóch stanowisk przystosowanych do ładowania samochodów elektrycznych oraz hybrydowych, przeznaczonych między innymi dla klientów lokali usługowych oraz sklepów galerii. 

Dwa przyłącza przeznaczone do ładowania elektryków pozwalają natomiast na ładowanie ich z maksymalną mocą od 7 do 22 kW za pomocą złącza typu 2. Każde z nich wyposażone jest także w dołączone kable. Stacja ładowania czynna jest przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. 

Miejsce do ładowania samochodów elektrycznych w galerii oznaczone jest natomiast specjalnym kolorem i znajduje się na terenie parkingu podziemnego. Jednak pomimo to, dostęp do niego nie jest w żaden sposób utrudniony. 

Według dostępnych informacji ładowanie na tej stacji ładowania jest całkowicie darmowe dla kierowców oraz nie wymaga żadnej autoryzacji. 

Opinie o stacji ładowania Playada Sp. z o.o.

Stacja ładowania zlokalizowana przy ulicy Warszawskiej 26 w Kielcach, czyli w galerii Korona cieszy się bardzo dobrą opinią przede wszystkim ze względu na to, że pozwala ona na naładowanie pojazdu w trakcie wykonywania zakupów w obiekcie. Dodatkowym jej atutem jest także brak opłat za sesje ładowania czy też konieczności autoryzowania podpięcia pod ładowarkę swojego pojazdu.

Szukaj stacji operatora Playada Sp. z o.o.

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Kielce245Szczegóły