Porównaj oferty

Playada Sp. z o.o. stacje ładowania samochodów elektrycznych

Kontakt do firmy

Playada Sp. z o.o. to firma działająca od 2007 roku na rynku usług telekomunikacyjnych współpracująca od samego początku wyłącznie z operatorem sieci komórkowej PLAY. Posiada ona swoje punkty w takich miastach jak:

Główna siedziba Playada Sp. z o.o. zlokalizowana jest natomiast w Kielcach przy ulicy Wystawowej 2. To właśnie w tej miejscowości umiejscowiona jest także stacja ładowania, której operatorem jest firma Playada Sp. z o.o. choć nie przy ulicy Wystawowej 2, a Warszawskiej 26.

Stacja ładowania Playada Sp. z o.o. oferta i cennik

Stacja ładowania, której operatorem jest firma Playada Sp. z o.o. znajduje się na terenie galerii Korona przy ulicy Warszawskiej 26. Składa się ona z dwóch stanowisk przystosowanych do ładowania samochodów elektrycznych oraz hybrydowych, przeznaczonych między innymi dla klientów lokali usługowych oraz sklepów galerii. 

Dwa przyłącza przeznaczone do ładowania elektryków pozwalają natomiast na ładowanie ich z maksymalną mocą od 7 do 22 kW za pomocą złącza typu 2. Każde z nich wyposażone jest także w dołączone kable. Stacja ładowania czynna jest przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. 

Miejsce do ładowania samochodów elektrycznych w galerii oznaczone jest natomiast specjalnym kolorem i znajduje się na terenie parkingu podziemnego. Jednak pomimo to, dostęp do niego nie jest w żaden sposób utrudniony. 

Według dostępnych informacji ładowanie na tej stacji ładowania jest całkowicie darmowe dla kierowców oraz nie wymaga żadnej autoryzacji. 

Opinie o stacji ładowania Playada Sp. z o.o.

Stacja ładowania zlokalizowana przy ulicy Warszawskiej 26 w Kielcach, czyli w galerii Korona cieszy się bardzo dobrą opinią przede wszystkim ze względu na to, że pozwala ona na naładowanie pojazdu w trakcie wykonywania zakupów w obiekcie. Dodatkowym jej atutem jest także brak opłat za sesje ładowania czy też konieczności autoryzowania podpięcia pod ładowarkę swojego pojazdu.

Miasto
Liczba stacji ładowania
Liczba punktów ładowania
Liczba gniazd ładowania
Szczegóły
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Kielce 2 5 6 Szczegóły
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Radom 2 2 6 Szczegóły