Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych > Mapa stacji ładowania > Mroczkowski Sp. Jawna - stacje ładowania samochodów elektrycznych

Mroczkowski Sp. Jawna stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
NazwaMroczkowski Sp. Jawna
Emailserwis@vw-mroczkowski.pl
Telefon61-28-511-23

Spółka Mroczkowski jest autoryzowanym salonem sprzedaży nowych i używanych aut marki Volkswagen. Grupa Volkswagen prowadzi inicjatywę elektryfikacji przemysłu motoryzacyjnego. Jest to odpowiedź na rosnącą sprzedaż samochodów elektrycznych w całej Grupie Volkswagen. Otwarcie stacji ładowania przy salonie Mroczkowski wpisuje się w ten trend. Dostępność usługi ładowania przy salonie sprzedaży VW oznacza dla klientów:

  • oszczędność czasu (klient w tym samym czasie odbywa spotkanie w salonie i doładowuje baterię)
  • bezpieczeństwo jazdy (stacja znajduję się przy trasie krajowej 92)
  • komfort podróży (stacja ładowania Mroczkowski ma charakter ogólnodostępny)

Mroczkowski - oferta i cennik stacji ładowania

Oferta salonu Mroczkowski skierowana jest do właścicieli oraz użytkowników samochodów elektrycznych i hybrydowych. Stację ładowania Mroczkowski wyposażono w standardowe wtyczki. Klient ma możliwość szybkiego naładowania baterii od 0% do 80% pojemności baterii podczas półgodzinnego cyklu.

Mroczkowski - jak zlokalizować stację ładowania

Zlokalizować stację ładowania Mroczkowski można przez wyszukanie w ogólnodostępnych aplikacjach z mapami. Konieczne jest wybranie z listy adresu danego salonu sprzedaży VW. Dostępne są też dedykowane poszczególnym markom aplikacje mobilne. Klienci po zalogowaniu zarządzają całym procesem ładowania od wyboru lokalizacji po sprawdzenie dostępności aż po bezpieczne odłączenie samochodu z gniazda. Aplikacje te są kompatybilne z systemami Android oraz iOS. 

Opinie o stacjach ładowania Mroczkowski

Ogólnodostępne stacje ładowania, do których należy stacja ładowania Mroczkowski, biorą udział w rozwoju elektromobilności. Dostęp do takich stacji ładowania umożliwia kierowcom samochodów elektrycznych odbywanie dalekich podróży. Dla salonu dealerskiego Mroczkowski inwestycja w stacje ładowania oznacza:

  • zaangażowanie w dbanie o środowisko naturalne
  • podejmowanie inicjatyw minimalizujących natężenie hałasu
  • podniesie prestiżu firmy jako przyjaznej środowisku naturalnemu

Szukaj stacji operatora Mroczkowski Sp. Jawna

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Kijewo122Szczegóły