Strona główna > Aktualności > Prąd 2023 > PGE aktywnie działa
Ocena 5/5 (1 głosy/ów)

PGE aktywnie działa

Sprzedawcy energii są widoczni nie tylko w reklamach telewizyjnych czy na plakatach w mieście, jeśli dobrze się przyjrzymy zobaczymy, że w codziennym życiu również się pojawiają i wspierają nie tylko swoje zyski, ale też szczytne cele.

02.webp

PGE aktywnie działa

PGE Obrót rozpoczęła akcję „Widocznie najbezpieczniej! Świeć przekładem". W ramach akcji rozdawane są opaski odblaskowe, dzięki którym pieszy jest bardziej widoczny na drodze. Od września 2014 roku wszedł bowiem obowiązek noszenia elementów odblaskowych przez wszystkich pieszych w terenie niezabudowanym po zapadnięciu zmroku. Nie muszą to wcale być kamizelki odblaskowe, jeden nieduży element może uratować nam życie. Dla bardziej nowoczesnych atrakcje przygotowano też we współpracy z aplikacją Spotify. Co to takiego jest? Serwis muzyczny, dzięki któremu możemy wybrać sobie dowolną playlistę muzyczną w zależności od naszego nastroju. Jak można się domyślić, PGE startuje z listą pełną energetycznych kawałków, aby nabrać energii. Playlista zatytuowana jako PGE Zapewniamy energię składa się ze znanych kawałków tanecznych zarówno tych nowych, jak i starszych, które każdy z nas zna. Dostęp do playlisty jest bezpłatny dla wszystkich zalogowanych użytkowników Spotify. Akcja trwa od końca grudnia 2015 roku i jest to pierwsze tego typu działanie firmy z branży energetycznej w Polsce.

Akcje charytatywne

On The Run to charytatywny bieg wspierany przez PGE Polską Grupę Energetyczną, organizowany w Łazienkach Królewskich w Warszawie. W tym roku bieg odbędzie się w walentynki. Dlaczego bieg jest wyjątkowy? Ponieważ uczestnicy pokonują trasę wieczorem wśród ciekawych iluminacji, a i wynik nie jest istotny ponieważ chodzi o szczytny cel. Dodatkowo nie tylko biegacze mogą pomóc finansowo. Fundacja PGE – Energia z Serca pomogła w ubiegłym roku ponad 160 podmiotom, przekazując pomoc o wartości prawie 3 mln zł. Każdy w ramach działania fundacji znajdzie coś dla siebie, od pomocy Filipińczykom, poprzez wspieranie dzieci w szkołach, na umożliwieniu uprawiania sportu i odbywania treningów przez osoby niepełnosprawne intelektualnie nie kończąc.

Nie tylko PGE

Rozglądajmy się uważnie, czy w naszej okolicy sprzedawca energii nie prowadzi działalności o której nie wiedzieliśmy. Każdy może na bieżąco śledzić poczynania firm energetycznych i dowiedzieć się co oferują nie tylko w ramach sprzedaży energii.

Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót

Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Bądź pierwszy który doda komentarz.