Porównaj oferty

12 cze 2020

Prąd - baza wiedzy

Konferencja ONLINE PV CONFERENCE AND EXPO

Branża fotowoltaiczna w Polsce wiele lat czekała na swój czas. Wreszcie po wielu latach spełnił się sen wielu i branża zaczęła się rozwijać bardzo intensywnie. Jednak intensywny rozwój to również wyzwanie dla branży.

Wróć do: Aktualności Konferencja ONLINE PV CONFERENCE AND EXPO

Z tego artykułu dowiesz się

Fotowoltaika w Polsce – perspektywy i wyzwania

Branża fotowoltaiczna w Polsce wiele lat czekała na swój czas. Wreszcie po wielu latach spełnił się sen wielu i branża zaczęła się rozwijać bardzo intensywnie. Jednak intensywny rozwój to również wyzwanie dla branży. W związku z pandemią nie ma wielu możliwości, aby się spotkać z przedstawicielami z branży i porozmawiać o perspektywach i wyzwaniach, przed jakimi ona stoi a przy okazji zaczerpnąć informacji o nowościach branżowych. Rozwiązaniem idealnym jest projekt ONLINE PV CONFERENCE & EXPO, który jest „efektem swoistej burzy mózgów”, jak o nim mówią organizatorki Malgorzata Bartkowski i Anna Zaremba. Celem projektu jest przybliżenie przede wszystkim instalatorom i inwestorom innowacji branżowych a także regulacji prawnych.

ONLINE PV CONFERENCE & EXPO to międzynarodowe wydarzenie online, konferencja wraz z częścią wystawienniczą, kierowane do uczestników działających w branży fotowoltaicznej. Wydarzenie będzie realizowane na profesjonalnej, interaktywnej platformie zawierającej wydzielone segmenty takie jak: Recepcja, Scena Główna, Sesje, Część wystawiennicza Expo oraz Platforma Networkingowa. Uczestnicy podczas dwóch dni będą mogli swobodnie poruszać się po wszystkich segmentach i odwiedzać poszczególne pokoje webinarowe. Prelegenci i wystawcy będą mogli dokonywać prezentacji w formie transmisji na żywo lub poprzez emitowanie materiału nagranego wcześniej. Dodatkowo platforma umożliwia nawiązywanie relacji, pozwala na rozmaite interakcje i rozmowy poprzez czat/video pomiędzy uczestnikami.

Naszym celem jest stworzenie możliwości nawiązania nowych, umacnianie i rozwijanie relacji biznesowych w branży fotowoltaicznej. Wierzymy, że uczestnictwo w tym wydarzeniu online przyniesie uczestnikom takie same korzyści jak w wydarzeniu w formie tradycyjnej. Dodatkowo dzięki formie online, uczestnicy mogą ograniczyć koszty, które normalnie ponoszą w związku z uczestnictwem w tego typu wydarzeniach organizowanych stacjonarnie tj. koszty pobytu i dojazdu. Skupiamy się wyłącznie na tym co ważne czyli nawiązywaniu relacji i merytorycznej treści.

Z racji tego, ze wiele imprez branżowych o charakterze tradycyjnym nie może się odbyć, projekt ten łączy w sobie elementy konferencji, webinarium i targów. Firmy, przedstawiciele stowarzyszeń branżowych i ministerstw przedstawią nowości branżowe. W części webinarium każdy Wystawca czy tez Sponsor otrzyma do własnej dyspozycji pokój webinarowy i będzie mógł uczestnikom i potencjalnym klientom bliżej przedstawić swoją ofertę a także odpowiedzieć na ich pytania, co sprawi, ze będzie on miał możliwość bezpośredniego kontaktu ze słuchaczami.

Strefa EXPO pozwoli firmom zaprezentować swoje produkty i przedstawić potencjalnym klientom ich zalety.

Organizatorzy zapraszają do współpracy media i stowarzyszenia branżowe oraz firmy zainteresowane prezentacja swoich produktów, usług i nowości. Spotkajmy się tym razem online i wspólnie budujmy relacje, które będą procentować w przyszłości – tak do udziału w tym wydarzeniu zachęcają Organizatorzy.

Więcej informacji na stronie www.pvconfexpo.pl
Kontakt dla Mediów: Malgorzata Bartkowski Marketing, Kommunikation,
Vertrieb Tel.: +48-607909143 lub +49-1511-2948411
Email: mbartkowski@de-pol.eu


Oceń artykuł bez dodawania komentarza

5 (2 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić