Strona główna > Aktualności > Fotowoltaika 2023 > 23 Międzynarodowe Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz & Odnawialnych Źródeł Energii

23 Międzynarodowe Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz & Odnawialnych Źródeł Energii

12345

Ocena 5.0/5 (2 głosy/ów)

Po raz 23 zapraszamy do udziału i odwiedzenia Międzynarodowych Gliwickich Targów Budowlanych. W roku 2023 targom towarzyszyć będzie temat Odnawialnych Źródeł Energii, lokalizacja Arena Gliwice.
23 Międzynarodowe Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz & Odnawialnych Źródeł Energii

Impreza skierowana jest  do fachowców, wykonawców, klientów indywidualnych oraz szukających nowości w branży.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na organizację targów na najwyższym poziomie. Nasza impreza to nie tylko wystawa pełna aktualnych nowości ale także  pokazy, prelekcje, ciekawe prezentacje i branżowi fachowcy.
 Dla najmłodszych czeka Kącik Malucha. Fachowi animatorzy z pewnością nie pozwolą nudzić się dzieciom odwiedzającym targi. A po zwiedzaniu warto odwiedzić punkt gastronomiczny lub wypić kawę.
Co na targach?

Ponad 100 wystawców zaprezentuje najnowsze technologie, ciekawe rozwiązania i to co najważniejsze – doradztwo i pomoc wraz z duża dawką fachowej wiedzy.

Targi odbędą się 11 marca – sobota i potrwają do niedzieli 12 marca. Codziennie będą otwarte od 10 do 16.

Bilet w cenie 20 zł, dzieci i młodzież do lat 15 wstęp bezpłatny.

Dla chętnych do skorzystania z rabatu na bilet, przygotowaliśmy ankietę dostępną pod linkiem:
https://tiny.pl/wrt46

Zapraszamy, śledźcie  na bieżąco wiadomości na naszym Fb Targi Budowlane  Śląsk i Małopolska oraz na promocja-targi.pl

Chcesz dokonać rezerwacji stoiska lub otrzymać więcej informacji na temat targów zadzwoń 505-137-672, chętnie przygotujemy ofertę i odpowiemy na pytania.

Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót