Strona główna > Aktualności > Prąd 2023 > Targi Enex 2021 Kielce

Targi Enex 2021 Kielce

12345

Ocena 5.0/5 (2 głosy/ów)

Największe w Polsce targi odnawialnych źródeł energii i energetyki tradycyjnej tym razem odbędą się w między 28 a 29 kwietnia. Organizatorzy targów Enex gwarantują jednak, że to nie wpłynie na poziom wystawy.

Targi Enex 2021 Kielce

Targi Enex to już tradycja. Od ponad 20 lat skupia największych przedstawicieli polskich i zagranicznych firm branży energetycznej. Zazwyczaj biznesowe spotkania, prezentacje produktów oraz ofert przedsiębiorstw odbywały się pod koniec lutego. Jednak z uwagi na sytuację pandemiczną w kraju, a także obwiązki, jakie przyjęły na siebie Targi Kielce w związku z epidemią, organizatorzy są zmuszeni do zaproponowania nowej daty Enexu.

W 2021 roku spotkamy się między 28 a 29 kwietnia. Hale Targów Kielce znów wypełnią nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, a także elektryczne samochody. Nie zabraknie także firm specjalizujących się w sprzedaży tradycyjnej energii i podzespołów do jej dystrybucji.

Warto zaznaczyć, że mijający rok był dla branży OZE wyjątkowo dobry. Fotowoltaika coraz mocniej wkracza w życie nie tylko w przydomowych mini-elektrowniach, ale także na szeroką skalę w instytucjach publicznych. W Polsce mamy także coraz więcej farm, gdzie energię pozyskuje się właśnie ze słońca. Taki rozwój branży przekłada się na zainteresowanie targami. Czy czeka nas kolejny rekord?

targi enex


Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót