Porównaj oferty

30 sty 2015

Prąd - baza wiedzy

RWE - oferta dla domu

Oferty dla domu sprzedawcy RWE oferowane są tylko dla klientów zamieszkujących stolicę naszego kraju. Będąc użytkownikiem innych obszarów możemy zostać klientem spółki RWE tylko korzystając z oferty dla firm.

Wróć do: Aktualności RWE - oferta dla domu

Z tego artykułu dowiesz się

RWE - oferta dla domu

W ramach działu ofert dla gospodarstw domowych spotkamy zakładkę produkt standardowy, w której to mamy do wyboru dwie oferty. Oferta Najprostsza dla Ciebie jest taryfą najpopularniejszą, ponieważ mamy tu stałą cenę energii przez całą dobę (G11). Jeśli rytm naszego życia sprawia, że zużywamy energię elektryczną w różnych cyklach doby i bez większych różnic w zapotrzebowaniu to jest to produkt dla nas. Produkt Najprostsza dla Ciebie pozwoli komfortowo i zgodnie z potrzebami zużywać energię bez względu na porę doby, a cena energii elektrycznej wynosi w tym przypadku 0,3397 zł/kWh (0,2762 zł netto). Dodatkowo w ramach oferty zapewnioną mamy całodobową fachową obsługę telefoniczną oraz możliwość uregulowania płatności za pomocą Polecenia Zapłaty, online w e-bok.rwepolska.pl, przelewem, a dla preferujących gotówkę możliwość opłat za pośrednictwem Poczty Polskiej lub w sieciach płatności VIA - Moje Rachunki, PayTel, Wygodne Rachunki, Monetia. Oferta Najprostsza Dzień i Noc umożliwia rozliczanie zużytej energii w dwóch strefach czasowych, zatem jest dostosowana do osób, które prowadzą nocny tryb życia, bądź posiadają piece akumulacyjne lub bojlery do podgrzewania wody czyli zużywają zdecydowanie więcej energii elektrycznej w porze nocnej. Produkt Najprostsza dzień i noc pozwoli komfortowo i zgodnie z potrzebami zużywać energię elektryczną nocą, gdy cena energii elektrycznej jest konkurencyjna i wynosi: 0,3188 zł/kWh (0,2592 zł netto). W porze dziennej cena energii elektrycznej wynosi: 0,3601 zł/kWh (0,2928 zł netto).


Rozliczenie za energię elektryczną odbywa się więc z podziałem na strefy, które obejmują:

  • dzienną– obowiązującą w godz.6:00 – 13:00; 15:00 - 22:00 (droższą)
  • nocną – obowiązującą w godz.22:00 – 6:00; 13:00 – 15:00 (tańszą)

Dodatkowo w ramach oferty obowiązują te same udogodnienia dotyczące kwestii płatności oraz obsługi telefonicznej, co w przypadku oferty Najprostsza dla Ciebie. Jeśli ta oferta nie przekonała Ciebie do zmiany sprzedawcy, sprawdź ofertę dla domu od PGE, którą wczesniej na naszych stronach opisywaliśmy.


Oceń artykuł bez dodawania komentarza

5 (1 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić