Strona główna > Aktualności > Prąd 2023 > PGE nagrodzone

PGE nagrodzone

12345

Ocena 5.0/5 (1 głosy/ów)

Spółka PGE Obrót została laureatem nagrody "Firma Przyjazna Klientowi". Wszystko dzięki klientom, którzy sami wybierali komu i za co chcą przyznać to wyróżnienie. Spółkę doceniono głównie za uprzejmą obsługę, ale również za profesjonalizm.
Spis treści - z tego artykułu dowiesz się:
PGE nagrodzone

PGE nagrodzone

Za co klienci nagrodzili PGE? Za bardzo wiele czynników, które niby niezauważalne, a wpływają na fachowość obsługi oraz budowanie zaufania. Pierwszą zaletą sprzedawcy jest dogodność w ustalaniu godzin działania Biur Obsługi klienta. Oprócz standardowych godzin od 8.00 do 17.00 biura są czynne aż do godziny 19.00. W ten sposób każdy z nas zdąży nawet po pracy załatwić swoją sprawę. Nie mamy czasu iść osobiście? Zawsze pozostaje nam Contact Center, które jest czynne przez wiele godzin w ciągu doby i w którym możemy załatwić te wszystkie sprawy, które załatwilibyśmy podczas osobistej wizyty w centrum obsługi klienta. Korporacje i firmy, które są klientami spółki PGE Obrót docenili solidność firmy oraz niezawodność dostaw energii. Nie tylko więc łatwość i przyjemność w załatwianiu spraw zostało uwzględnione w ankietach, ale też funkcjonowanie grupy i bezpieczeństwo dostaw.

„Firma Przyjazna Klientowi”

„Firma Przyjazna Klientowi” to program badawczo-certyfikacyjny.Podstawowym celem badania jest ocena satysfakcji Klientów i prawdopodobieństwo rekomendacji Firmy. Organizatorem projektu jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania, a nagroda ta przyznawana jest na podstawie wyników niezależnych badań.

Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót