Strona główna > Aktualności > Prąd 2023 > Oszczędna zmiana

Oszczędna zmiana

12345

Ocena 4.2/5 (5 głosy/ów)

Ilość alternatywnych sprzedawców prądu i gazu ziemnego w Polsce wzrasta z każdym kwartałem. Jednym z dłużej działających na rynku energii podmiotów jest firma Green, która przygotowała nową ofertę o nazwie „BRAVO Green”. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych będących konsumentami na sprzedaż tańszej energii elektrycznej oraz paliwa gazowego do naszych domów.
Oszczędna zmiana

Jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert sprzedaży prądu i gazu na polskim rynku

Według najnowszych danych Urzędu Regulacji Energetyki na koniec lipca 2017r., zmianę sprzedawcy energii elektrycznej dokonało ponad pół miliona osób co stanowi zaledwie 1,3% wszystkich Polaków , zaś sprzedawców gazu na koniec drugiego kwartału prawie 110 000 osób [1]. Po mimo comiesięcznego wzrostu ilości osób decydujących się na zmianę sprzedawcy energii elektrycznej oraz paliwa gazowego świadomość Polaków jest nadal na stosunkowo niskim poziomie.

Z zebranych na rynku uwag i opinii klientów, zainteresowani zmianą sprzedawcy energii elektrycznej lub paliwa gazowego Polacy mogą mieć problem z wyborem najlepszej dla siebie oferty. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Green S.A. zaoferował wszystkim konsumentom decydującym się na zmianę sprzedawcy prostą i rzetelną ofertę, w której:

  • brak opłaty handlowej lub innych opłat cyklicznych
  • czas trwania umowa 12, 24 lub 36 miesięcy
  • jeden rachunek za prąd lub gaz
  • zaledwie 0,295 zł brutto za kilowatogodzinę energii elektrycznej lub 0,11439 zł brutto za kilowatogodzinę paliwa gazowego powodują, że oferta „BRAVO Green” staje się jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert (zarówno samej sprzedaży prądu i gazu jak i jednoczesnej sprzedaży obu mediów) na rynku.
Skorzystanie z oferty na zakup prądu i gazu daje pewność niższych rachunków za prąd i gaz w odniesieniu do tzw. sprzedawców z urzędu. Szczegóły oferty znajdują się na stronie Green www.greensa.pl, gdzie zmiana dostawcy prądu może zostać przeprowadzona.

Green S.A. powstała w 2011 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów na tańszą energie elektryczną. Green jest niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej i paliwa gazowego posiadający koncesje na obrót tymi paliwami, wydanymi przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Artykuł sponsorowany

[1] Źródło: https://www.ure.gov.pl

Kontakt:

cok@greensa.pl


Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót