Porównaj oferty

26 maj 2021

Prąd - baza wiedzy

Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2021

Przed nami 9. edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2021. Szczyt odbędzie się w Gdańsku w dn. 21-22 czerwca w Muzeum II Wojny Światowej. Patronem Medialnym Szczytu jest optimalenergy.pl

Wróć do: Aktualności Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2021

Temat przewodni Szczytu brzmi: ENERGETYKA DLA GOSPODARKI – GOSPODARKA DLA ENERGETYKI Intencją organizatorów OSE Gdańsk 2021 jest ponowne zebranie przedstawicieli kluczowych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo energetyczne i gospodarcze kraju, polityków, ekonomistów oraz przedstawicieli świata biznesu i nauki celem przeprowadzenia dyskusji ukierunkowanej na zabezpieczenie polskiej gospodarki, a w szczególności strategicznych sektorów pod kątem ryzyk wynikających z sytuacji międzynarodowej oraz polityki UE. Rozwój i innowacyjność jako niekwestionowane elementy budowy przewagi konkurencyjnej na przykładzie przemysłu energetycznego, chemicznego i infrastruktury nadal będą towarzyszyć przewidzianym debatom. Podczas Szczytu tradycyjnie odbędzie się uroczysta Gala podczas której już po raz siódmy zostaną wręczone Statuetki „Bursztyn Polskiej Energetyki 2021”.

Jakie tematy będą poruszane na konferencji OSE Gdańsk 2021?

Podczas najbliższej edycji Szczytu wśród poruszanych zagadnień odniesiemy się do reorganizacji polskiego rynku energii jako konsekwencji polityki surowcowej Państwa. Rewitalizacja narodowego potencjału gospodarczego jest priorytetem polityki Rządu oraz poszczególnych resortów, a tym samym tematem zapewniającym niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję. Uniezależnienie gospodarcze i energetyczne, pewność zaopatrzenia w surowce, stabilność relacji międzynarodowych to tematy przewodnie, które zostaną poruszone w poszczególnych panelach. Szczegółowe informacje dostępne na stronie wydarzenia.

ose gdańsk 2021

Oceń artykuł bez dodawania komentarza

5 (3 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić