Strona główna > Aktualności > Fotowoltaika 2021 > Mistrz fotowoltaiki

Mistrz fotowoltaiki

12345

Ocena 3.7/5 (3 głosy/ów)

Pierwszy raz na taką skalę, odbędzie się konferencja z całodniowym szkoleniem sprzedażowo-technicznym, prawno-biznesowym, połączonym z networkingiem.

Spis treści - z tego artykułu dowiesz się:
Mistrz fotowoltaiki
  • Chciałbyś poznać czołówkę handlowców, menedżerów sprzedaży i właścicieli firm fotowoltaicznych z całego kraju?
  • Interesują Cię nowinki techniczne związane z fotowoltaiką, pompami ciepła, bankami energii i elektromobilnością?
  • Szukasz szkolenia, na którym dostaniesz najskuteczniejsze rozwiązania na temat pozyskiwania nowych klientów, zamykania sprzedaży i wyjaśniania obiekcji?
  • Interesujesz się branżą OZE i chciałbyś poznać ją od kuchni, a przy okazji pasjonatów tej branży, którzy osiągają najlepsze wyniki?
  • Jesteś producentem, dystrybutorem lub dostawcą sprzętu z branży OZE i potrzebujesz klientów, których w swoim portfelu ma branża fotowoltaiczna?

Jeśli tak to z pewnością znalazłeś się we właściwym miejscu!

Konferencja Mistrz Fotowoltaiki

Ciekawi prelegenci z bogatym doświadczeniem, setki sprzedawców z całej polski, wystawcy i producenci ze świata OZE. Konferencja odbędzie się w hotelu Warsaw Plaza, już 27 sierpnia, tego roku.

Celem nadchodzącej konferencji jest przeprowadzenie szkolenia, na którym zostanie przekazana praktyczna wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem, jak również wymiana kontaktów biznesowych i doświadczeń.

Na konferencji będą poruszane tematy z zakresu nowinek technologicznych, nowoczesnych programów CRM ułatwiających pracę, nowatorskich sposobów pozyskiwania leadów, a przede wszystkim omówienie etapów pozyskiwania nowych klientów, zamykania sprzedaży, wyjaśniania obiekcji, czy też rywalizacji z ofertami konkurencji. Podczas wydarzenia zostaną również omówione nadchodzące dotację i najnowsze zmiany w prawie, które szykuje nam rok 2022.

Wśród gości specjalnych, którzy będą przemawiać na konferencji, znalazły się m.in. Wojciech Woś - Prezes firmy szkoleniowej Mistrz Fotowoltaiki oraz Fundacji Fotowoltaiki, Mateusz Mrozowski - Trener szkoleniowy w branży sprzedaży i wykładowca akademicki, oraz Ewa Żmijan - Prezes Zarządu Infinite Business Sp. z o.o. oraz wiele ciekawych osobowości ze świata biznesu.

Gośćmi specjalnymi będą również sponsorzy i wystawcy, którzy będą promowali swoje najnowsze rozwiązania odnośnie elektromobilności, systemów do zarządzania energią, banków energii, pomp ciepła, modułów i falowników PV, najnowocześniejszych oprogramowań CRM do wspierania i zarządzania biurem, i sprzedażą w firmie.

Jeżeli chciałbyś zostać sponsorem lub wystawcą na konferencji, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 530 850 971.

Wszelkie aktualne informacje odnośnie konferencji, znajdują się na naszej stroni wydarzenia: https://www.mistrzfotowoltaiki.pl/konferencja

baner mistrz fotowoltaiki

Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót