Strona główna > Aktualności > Fotowoltaika 2023 > Mistrz fotowoltaiki

Mistrz fotowoltaiki

12345

Ocena 4.2/5 (5 głosy/ów)

Pierwszy raz na taką skalę, odbędzie się konferencja z całodniowym szkoleniem sprzedażowo-technicznym, prawno-biznesowym, połączonym z networkingiem.

Spis treści - z tego artykułu dowiesz się:
Mistrz fotowoltaiki
  • Chciałbyś poznać czołówkę handlowców, menedżerów sprzedaży i właścicieli firm fotowoltaicznych z całego kraju?
  • Interesują Cię nowinki techniczne związane z fotowoltaiką, pompami ciepła, bankami energii i elektromobilnością?
  • Szukasz szkolenia, na którym dostaniesz najskuteczniejsze rozwiązania na temat pozyskiwania nowych klientów, zamykania sprzedaży i wyjaśniania obiekcji?
  • Interesujesz się branżą OZE i chciałbyś poznać ją od kuchni, a przy okazji pasjonatów tej branży, którzy osiągają najlepsze wyniki?
  • Jesteś producentem, dystrybutorem lub dostawcą sprzętu z branży OZE i potrzebujesz klientów, których w swoim portfelu ma branża fotowoltaiczna?

Jeśli tak to z pewnością znalazłeś się we właściwym miejscu!

Konferencja Mistrz Fotowoltaiki

Ciekawi prelegenci z bogatym doświadczeniem, setki sprzedawców z całej polski, wystawcy i producenci ze świata OZE. Konferencja odbędzie się w hotelu Warsaw Plaza, już 27 sierpnia, tego roku.

Celem nadchodzącej konferencji jest przeprowadzenie szkolenia, na którym zostanie przekazana praktyczna wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem, jak również wymiana kontaktów biznesowych i doświadczeń.

Na konferencji będą poruszane tematy z zakresu nowinek technologicznych, nowoczesnych programów CRM ułatwiających pracę, nowatorskich sposobów pozyskiwania leadów, a przede wszystkim omówienie etapów pozyskiwania nowych klientów, zamykania sprzedaży, wyjaśniania obiekcji, czy też rywalizacji z ofertami konkurencji. Podczas wydarzenia zostaną również omówione nadchodzące dotację i najnowsze zmiany w prawie, które szykuje nam rok 2022.

Wśród gości specjalnych, którzy będą przemawiać na konferencji, znalazły się m.in. Wojciech Woś - Prezes firmy szkoleniowej Mistrz Fotowoltaiki oraz Fundacji Fotowoltaiki, Mateusz Mrozowski - Trener szkoleniowy w branży sprzedaży i wykładowca akademicki, oraz Ewa Żmijan - Prezes Zarządu Infinite Business Sp. z o.o. oraz wiele ciekawych osobowości ze świata biznesu.

Gośćmi specjalnymi będą również sponsorzy i wystawcy, którzy będą promowali swoje najnowsze rozwiązania odnośnie elektromobilności, systemów do zarządzania energią, banków energii, pomp ciepła, modułów i falowników PV, najnowocześniejszych oprogramowań CRM do wspierania i zarządzania biurem, i sprzedażą w firmie.

Jeżeli chciałbyś zostać sponsorem lub wystawcą na konferencji, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 530 850 971.

Wszelkie aktualne informacje odnośnie konferencji, znajdują się na naszej stroni wydarzenia.

baner mistrz fotowoltaiki

Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót