Porównaj oferty

Polestar 3

Z tego artykułu dowiesz się

Marka należąca do struktury firmy Volco Cars przedstawiła model samochodu elektrycznego Polestar 3, który będzie funkcjonalnym i jednocześnie niezwykle wygodnym SUV-em. Niestety minusem tego auta na pewno będzie jego cena, która ma być nieco wyższa niżeli topowy model marki Volvo XC 90. Cena nowego SUV-a marki Polestar nie jest jeszcze dokładnie znana, ale na pewno będzie oscylować w granicy kilkuset tysięcy złotych w Polsce.

Polestar 3 - zasięg

Według danych technicznych podawanych przez producenta zasięg modelu samochodu elektrycznego Polestar 3 ma sięgać nawet do 600 kilometrów w zależności od sposobu jazdy kierującego. Oczywiście wiele ma zależeć też od mocy auta, gdyż Polestar 3 będzie produkowany w kilku wersjach silnikowych. Najmocniejsza ma zostać wyposażona w dwa motory elektryczne, choć ostateczna moc nie jest jeszcze do końca znana. Biorąc pod uwagę inne samochody elektryczne topowych producentów, zasięg modelu Polestar 3 ma być naprawdę pokaźny.

Polestar 3 - dane techniczne

Dokładne dane techniczne i specyfikacja tego modelu nie jest dokładnie znana, gdyż producent takie informacje trzyma w ścisłej tajemnicy aż do czasu wyprodukowania pierwszych egzemplarzy. Na tę chwilę wiadomo, że Polestar 3 zostanie wydany w kilku wersjach jeśli chodzi o silniki elektryczne, a także będzie szybki, sportowy i jednocześnie pojemny. Chcesz wiedzieć, jak Polestar 3 wypada na tle innych aut? Koniecznie sprawdź ranking samochodów elektrycznych.