optimal energy

O OptimalEnergy.pl piszą największe media w Polsce:

Cire
Polskie Radio
Wp.pl

baner reklamowy po prostu energia

Strona główna > Aktualności > Cena prądu u sprzedawcy > Tani węgiel dla klientów Taurona. Na co mogą liczyć stali klienci spółki.

Tani węgiel dla klientów Taurona. Na co mogą liczyć stali klienci spółki.

12345

Ocena 5.0/5 (2 głosy/ów)

Tani węgiel dla klientów Taurona. Na co mogą liczyć stali klienci spółki.

Wszyscy dotychczasowi klienci indywidualni należący do grupy Tauron, jak i osoby podpisujące nową umowę ze spółką, mają możliwość otrzymania rabatu na zakup węgla. Opłata obejmuje zakup węgla typu ekogroszek oraz orzech w wybranych składach węglowych z rabatem 30 zł za tonę surowca.

 

Tani węgiel od Tauronu

Oferowany tańszy węgiel pochodzi z polskich kopalń należących do Tauron. Maksymalna ilość zakupu węgla z rabatem to 6 ton, zatem dzięki zniżce można zaoszczędzić nawet 180 zł. Propozycja zakupu węgla ze zniżką jest dostępna do 31 stycznia 2015 r. Kolejne korzyści z wyboru konkretnego sprzedawcy energii są coraz bardziej pomysłowe.

Aby skorzystać ze zniżki należy odebrać kod rabatowy w Punktach Obsługi Klienta należących do grupy Tauron, zadzwonić na infolinię lub zarejestrować się na stronie internetowej.

 

Tauron Wydobycie


W skład grupy Tauron wchodzi bowiem spółka Tauron Wydobycie, do której należą kopalnie węgla kamiennego Janina i Sobieski. Wolumen sprzedaży węgla przez Tauron Wydobycie w pierwszym półroczu 2014 r. wyniósł 2,19 mln ton.

W Tauron Wydobycie prowadzone są inwestycje mające na celu zwiększenie zdolności wydobywczych kopalni, m.in. uruchamiane są nowe ściany. Zadania realizowane w pierwszym półroczu tego roku, tj. budowa poziomu 800 m i uruchomienie czwartej ściany w Zakładzie Górniczym Janina, kosztowały 36 mln zł.
Wszystkie planowane w kopalniach prace zakończą się one odpowiednio w 2019 i 2023 roku. W tej perspektywie łączne wydatki w segmencie wydobycie wyniosą 1,6 mld zł.

 

Co zrobić, aby dostać rabat na węgiel?

Wystarczy, że:

  1. Znajdziesz najbliższego Autoryzowanego Sprzedawcę Węgla (ASW)
  2. Wypełnisz formularz kontaktowy
  3. Wybierzesz z listy najbliższą lokalizację ASW
  4. Na podany w formularzu adres mailowy dostaniesz kod rabatowy, który podasz przy zakupie węgla
  5. Zakupów możesz dokonać osobiście lub telefonicznie

 

źródło: tauron-pe.pl

Powrót