Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo
Strona główna > Zamet Budowa Maszyn S.A.

Zamet Budowa Maszyn S.A.

zamet logo

Zamet Budowa Maszyn S.A - działalność

Zamet Budowa Maszyn S.A., jest wiodącym w kraju producentem maszyn i urządzeń dla hutnictwa oraz przetwórstwa metali, zarówno przemysłu metali żelaznych jak i nieżelaznych. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku zarówno krajowym jak i na rynkach zagranicznych, popartą wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji, dostawie i uruchamianiu nie tylko wielorakich urządzeń ale również całych ciągów technologicznych. Oprócz tego oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych przez siebie maszyn, także maszyn produkowanych w latach poprzednich przez firmy konkurencyjne.

W strukturze firmy działa biuro projektowe złożone z zespołu doświadczonych inżynierów, posiadających doświadczenie niezbędne do opracowywania nowych konstrukcji wyrobów zarówno na potrzeby spółki jak i zagranicznych firm z branży maszyn i urządzeń hutniczych.

Posiadając wdrożony od wielu lat system zarządzania jakością w oparciu o normę EN ISO 9001:2000, ponad 200-letnie doświadczenie oraz bardzo duży potencjał wykonawczy z powodzeniem konkuruje z producentami podobnych maszyn i urządzeń z całego świata, z drugiej strony współpracując z nimi na zasadach podwykonawcy, świadcząc zarówno usługi obróbki mechanicznej skomplikowanych elementów jak i wykonując całe urządzenia.

Zamet Budowa Maszyn S.A - adres

Zamet Budowa Maszyn Spółka Akcyjna

ul. Zagórska 83
42-680 Tarnowskie Góry
REGON: 273892780,
NIP: 645-21-46-461

tel. +48 32 392 85 00

Zamet Budowa Maszyn S.A - koncesja na dystrybucję energii elektrycznej

ZAMET – BUDOWA MASZYN S.A. z siedzibą w Tarnowskich Górach, ul. Zagórska 83, 42‐680 Tarnowskie Góry, wyznaczony OSD w dniu 13 grudnia 2010 r. na okres do 11 sierpnia 2024 r.; Obszar działania operatora systemu dystrybucyjnego wynikający z udzielonej temu Przedsiębiorcy koncesji na dystrybucję energii elektrycznej z dnia 5 sierpnia 2004 r. Nr PEE/278/6562/W/2/2004/BT (z późn. zm.) oraz z dnia 10 kwietnia 2014 r. Nr DEE/325/6562/W/DRE/2014/BT, tj. dystrybucja energii elektrycznej sieciami własnymi znajdującymi się w Tarnowskich Górach na terenie Zakładów Mechanicznych „ZAMET” S.A. i Ośrodka Wypoczynku Świątecznego „Pniowiec” oraz w Bytomiu.

Zamet Budowa Maszyn S.A - reprezentacja spółki

Nazwisko i imię

Funkcja lub stanowisko

Osowski, Jacek Andrzej

Członek Rady Nadzorczej

Domogała, Tomasz Jacek

Członek Rady Nadzorczej

Szymik, Jan Paweł

Prezes

Czempiel, Wojciech Franciszek

Wiceprezes Zarządu