Porównaj oferty
Magazyn energii ZPUE opinie
OptimalEnergy

Magazyn energii ZPUE opinie

1 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

ZPUE, a właściwie Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych to polska firma, która została założona w 1988 roku. Od ponad 30 lat działa w szeroko pojętej branży energetycznej, oferując urządzenia i rozwiązania przeznaczone dla tego sektora. Obecnie zatrudnia ona ponad 2000 pracowników, a w swojej głównej siedzibie w Katowicach zajmuje się produkcją między innymi szynoprzewodów, rozdzielnic średniego i niskiego napięcia, a także stacji ładowania samochodów elektrycznych. ZPUE zauważając w ostatnich latach rosnący problem, jakim jest odpowiednie zarządzanie energią elektryczną, do swojej oferty wprowadził także magazyny energii, na których skupiamy się poniżej.

Nazwa spółki

ZPUE S.A.

Adres siedziby

Jędrzejowska 79 c
29-100 Włoszczowa, świętokrzyskie, Polska

Telefon

41 38 81 000

Email

office@zpue.pl

Numer KRS

0000052770

NIP

6561494014

Oferta magazynów energii ZPUE

Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych, działając od początku swojego istnienia w branży energetycznej, jak nikt inny rozumie, że magazyny energii są jednym z podstawowych rozwiązań, które pozwalają na bilansowanie sieci w cyklu dobowym oraz pozytywnie wpłyną na zdekarbonizowanie sektora energetyki. Dlatego też oferowane przez nią magazyny energii to urządzenia, które skierowane są do różnorodnych klientów.

Kompleksowa oferta magazynów energii dla różnych branż

Oferta magazynów energii ZPUE podzielona została ze względu na to, kto i w jakim celu ma użytkować tego typu urządzenia. Znaleźć w niej można więc magazyny energii dla:

  • instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych domowych, jak i o większej mocy, które pozwalają między innymi zwiększyć optymalne wykorzystywanie produkowanych przez fotowoltaikę nadwyżek energii,
  • branży przemysłowej oraz produkcyjnej, które pozwalają zagwarantować ciągłość dostaw energii elektrycznej oraz obniżyć koszty jej zakupu,
  • centrum obsługi podróżnych (MOP), a także stacji paliw, dzięki którym montaż instalacji PV w tych miejscach staje się o wiele opłacalniejszy,
  • centrów handlowych oraz obiektów usługowych.

Wszystkie magazyny energii ZPUE bazują natomiast na technologii LTO, NMC oraz LFP ogniw litowo-jonowych, dzięki temu wyróżniają się one dużą żywotnością oraz sprawnością, a do tego są w stanie magazynować nawet duże ilości energii elektrycznej, przy jednoczesnym zachowaniu ich optymalnych wymiarów. Wszystko to sprawia, że stosowane są one powszechnie w wielu zakładach produkcyjnych i nie tylko.

Ceny magazynów energii ZPUE

Ze względu na szeroką ofertę magazynów energii, dostosowanych do różnych klientów docelowych, a także konieczność dopasowania ich parametrów do danego zastosowania i warunków, w jakich mają one finalnie pracować firma ZPUE nie udostępnia na swojej stronie cen oferowanych przez nią urządzeń. Można jednak domyślać się, że zależne będą one między innymi od:

  • mocy znamionowej magazynu energii,
  • pojemności magazynu energii,
  • sprawności zastosowanych w urządzeniu baterii.

Im będą one w każdym przypadku lepsze, tym cena magazynu energii będzie wobec tego wyższa.

Opinie o magazynach energii ZPUE

Chcąc podsumować w kilku zdaniach ofertę magazynów energii ZPUE należy przede wszystkim podkreślić, że dostępne są one w wielu różnorodnych wariantach, przeznaczonych nie tylko do magazynowania energii produkowanej przez instalacje fotowoltaiczne. Opinie o magazynach energii ZPUE, jakie wyrażają ich użytkownicy, są natomiast w przeważającej części pozytywne. Urządzenia te doceniane są za swoją wysoką jakość, skuteczność oraz zastosowane w nich najnowsze technologie, które wpływają na ich wielkość, a co za tym idzie ilość potrzebnego miejsca do ich zamontowania.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności