Bezpłatny formularz
Zestawienie ofert
Zamówienie oferty
Strona główna > Energia dla firmy > Podaj kod pocztowy

Tania energia dla firm. Porównaj dostawców prądu

Podaj kod pocztowy

- *
* na podstawie kodu pocztowego system informatyczny przypisze Tobie właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD)

Porównaj ceny dostawców prądu dla firmy

Energia dla firm – porównanie dostawców taniej energii

Przedsiębiorstwa dostają ogromne rachunki za prąd, dlatego właśnie firmy często korzystają z możliwości zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. Tani prąd jest bardzo pożądany, a płacić mniej może każdy Odbiorca dzięki zasadzie TPA (z ang. Third Party Access), która umożliwia Odbiorcom zmianę sprzedawcy energii elektrycznej bez względu na miejsce poboru prądu.

Tani dostawca prądu dla firm – dla każdego

Każde przedsiębiorstwo może płacić mniej za prąd. Tania energia jest dostępna dla każdego, aby się przekonać, wpisz kod pocztowy miejsca, w którym Twoja firma pobiera energię elektryczną, a następnie wybierz interesującą Cię ofertę! Pamiętaj, że to Ty podejmujesz decyzję, jaka oferta Cię interesuje, natomiast Optimal Energy oferuje porównanie cen energii i ukazuje ile możesz zaoszczędzić wybierając poszczególne z nich. Firmy pobierają bardzo dużo energii elektrycznej, co ma odzwierciedlenie w wysokich rachunkach, ale również w różnicy pomiędzy poszczególnymi ofertami. W związku z tym korzyści podczas zmiany oferty energii dla firm są znacznie większa niż podczas zmiany sprzedawcy energii dla gospodarstwa domowego.

Dostawca energii dla firm – porównanie cen

Odpowiedni sprzedawca energii elektrycznej dla firm oferuje przede wszystkim tani prąd. Na portalu Optimal Energy po wpisaniu kodu pocztowego, a następnie wypełnieniu krótkiego formularza, system automatycznie dobiera korzystne dla Twojej firmy oferty. Dajemy Ci możliwość porównania sprzedawców energii elektrycznej bezpłatnie! Naszym priorytetem jest zaoszczędzenie Twojego czasu i pieniędzy, dlatego oferty, które zostaną dla Ciebie wybrane są jak najbardziej obiektywne, nie faworyzujemy ofert naszych partnerów. Jesteśmy rzetelnym źródłem informacji.

Tania Energia dla firm – zmiana sprzedawcy prądu

Podczas porównania sprzedawców energii elektrycznej z pewnością zdasz sobie sprawę, jakie fundusze Twojej firmy zostały zmarnotrawione. Nie trać więcej czasu, podczas kolejnego okresu rozliczeniowego możesz już użytkować nową, korzystną ofertę. Najważniejsze jest, żebyś wiedział, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej dla firmy nie spowoduje przerwy w dostawie prądu, ponieważ to dystrybutor, a nie sprzedawca odpowiada za ciągłość dostaw energii elektrycznej. Ty natomiast nie zmieniasz OSD.

Dostawca prądu dla firmy – proces zmiany

Proces zmiany dostawcy możesz przeprowadzić korzystając z usług Optimal Energy, które załatwi za Ciebie wszelkie formalności, pomoże w wyborze odpowiedniej oferty, a także pomoże w ewentualnych negocjacjach. Ponadto sprzedawcę energii dla firmy możesz zmienić upoważniając nowego sprzedawcę do załatwienia reszty spraw lub zadbać samodzielnie o cały przebieg procesu zmiany dostawcy prądu w firmie. W ostatnim wypadku, najpierw Odbiorca powinien podpisać umowę z nowym sprzedawcą. Następnie należy wypowiedzieć umowę poprzedniemu sprzedawcy energii elektrycznej. Jeśli jest to pierwsza zmiana sprzedawcy, Odbiorca wypowiada umowę kompleksową, dotyczącą sprzedawcy i dystrybutora energii. Wypowiedzenie umowy kompleksowej skutkuje obowiązkowym podpisaniem z dystrybutorem nowej umowy, którą zawiera się na czas nieokreślony. OSD musi zostać poinformowany o zawarciu umowy z nowym sprzedawcą. Stan liczników na dzień zmiany sprzedawcy, przekazywany jest przez OSD nowemu i staremu sprzedawcy energii elektrycznej, co umożliwia rozliczenie końcowe. Zmiana sprzedawcy prądu nic nie kosztuje!

Tani prąd dla firmy - porównanie

Porównanie ceny energii elektrycznej nic nie kosztuje, a w przypadku firmy zyskać możesz bardzo dużo. Im więcej energii elektrycznej pobiera przedsiębiorstwo, z tym większą spotkasz się różnicą pomiędzy dotychczasową a dobranymi przez Optimal Energy ofertami. Zmniejsz swoje rachunki za prąd w firmie!