Porównaj oferty
Magazyny energii Miellec
O firmie

Nie ulega wątpliwości, że ilość montowanych magazynów energii w naszym kraju stale wzrasta, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, kiedy to została ogłoszona kolejna edycja programu Mój Prąd 4.0, w której dofinansowaniem objęte zostały w końcu także tego typu urządzenia. Osoby poszukujące magazynów energii mają obecnie szeroki wybór pod względem ich producentów. Wśród polskich propozycji wyróżnić można natomiast modele produkowane przez Miellec, która jest marką Mieleckiego Instytutu Technologicznego z siedzibą w Mielcu. W związku z tym, jak prezentuje się oferta magazynów energii Miellec?

Nazwa spółki

Miellec

Adres siedziby

Racławickiej 11
39-300 Mielec, małopolska, Polska

Numer KRS

0000791946

NIP

8172193638

Oferta i ceny magazynów energii Miellec

Magazyny energii Miellec to rozwiązania pozwalające magazynować energię elektryczną produkowaną w nadwyżkach przez instalacje fotowoltaiczne skierowane przede wszystkim do właścicieli mikroinstalacji. Z powodzeniem mogą być w związku z tym łączone z instalacjami PV wyposażonymi w falowniki takich marek jak: Goodwe, Growatt, Sofar Solar czy też Solis Inverters. Do ich zalet należy zaliczyć także niezwykle estetyczny design. Magazyny energii Miellec dostępne są bowiem w aż 5 różnorodnych wariantach kolorystycznych od klasycznych szarości poprzez odcienie czerwieni, złota i granatu.

Jakie magazyny energii oferuje Miellec?

Urządzenie przeznaczone do magazynowania energii oferowane przez polską markę Miellec to rozwiązania, które w zależności od konfiguracji baterii poprzez ich łączenie w pakiety mogą mieć pojemność od 2,5 do nawet 20 kWh. Ich wydajność energetyczna wynosi natomiast 98%, a niskie napięcie 48V, na którym bazują, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania tych urządzeń.

Jeśli chodzi natomiast o zastosowane w magazynach energii Miellec baterie są nimi modele bazujące na nowoczesnej i wydajnej technologii litowo-żelazowo-fosforanowej (Li FePO4), które cechują się wysoką żywotnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Każdy z magazynów energii tej marki objęty jest 15-letnią gwarancją producenta, a do tego posiada certyfikaty zgodności z dyrektywą EN obowiązującą na terenie krajów Unii Europejskiej.

Ile kosztuje magazyn energii Miellec?

Oferowane przez markę Miellec magazyny energii to modele, których cena nie jest podana na stronie producenta. Należy się jednak spodziewać, że będzie ona ściśle uzależniona od tego w ile baterii, składających się na finalną moc banku energii będzie on wyposażony oraz dodatkowych dobranych parametrów użytkowych. Warto jednak podkreślić, że wybierając magazyny Miellec należy nie tylko zwrócić uwagę na ich cenę, ale także dość nietypowy, naprawdę ciekawy i estetyczny design oraz doskonałe parametry pracy, do których zaliczyć można między innymi wydajność energetyczną na poziomie 95%. To ile kosztuje magazyn energii Miellec można natomiast sprawdzić, wykorzystując do tego formularz kontaktowy udostępniony na stronie tej polskiej marki, który umożliwia skontaktowanie się z przedstawicielem firmy.

Magazyny energii Miellec opinie

Choć magazyny energii Miellec to urządzenia, których cena nie jest podana oficjalnie, wciąż wyróżniają się one wieloma zaletami. Na plus w ofercie tej marki jest przede wszystkim:

  • aż 15 lat gwaranci na urządzenia,
  • możliwość swobodnej rozbudowy pojemności magazynu energii,
  • polska produkcja od A do Z,
  • wysoka wydajność energetyczna urządzeń,
  • zastosowanie baterii typu LiFePO4.

Dodatkowo nie można zapomnieć także o tym, że magazyny energii Miellec cechują się również świetnym designem uzupełniającym ich parametry użytkowe, w związku z tym cieszą się one wieloma dobrymi opiniami.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności

Aktualności
Magazyn energii 10 kW - ile kosztuje? Na jak długo wystarczy?
20 lut 2025
Magazyn energii 10 kW - ile kosztuje? Na jak długo wystarczy?

Ze względu na fakt, że ceny energii nieustannie rosną, poszukiwanie sposobów na oszczędność stało się powszechne. Sposobem na niższe rachunki za prąd jest montaż instalacji fotowoltaicznej, umożliwiającej pozyskiwanie prądu ze słońca. Aby móc go gromadzić i przechowywać, warto zainwestować w magazyn energii 10 kW. Na jakie wydatki należy się przygotować? Jak długo magazyn może zasilać dom?

Czytaj więcej
Magazyn energii do istniejącej instalacji fotowoltaicznej - jak podłączyć?
13 paź 2023
Magazyn energii do istniejącej instalacji fotowoltaicznej - jak podłączyć?

Zmiana systemu rozliczania energii wprowadzanej do sieci przez prosumentów, rosnące ceny prądu oraz rozszerzenie zakresu dofinansowań z programu Mój Prąd sprawiły, że magazyny energii przeznaczone do współpracy z fotowoltaiką zyskały w ostatnim roku na dużej popularności. Dlatego też podpowiadamy jak podłączyć magazyn energii do istniejącej instalacji fotowoltaicznej.

Czytaj więcej
Typy akumulatorów do magazynów energii
19 wrz 2022
Typy akumulatorów do magazynów energii

Akumulatory o różnej pojemności dostępne do montażu dla instalacji fotowoltaicznych pojawiają się coraz częściej zarówno w przydomowych instalacjach, jak i tych stosowanych przez przedsiębiorców na całym świecie. Pamiętaj, że instalacja fotowoltaiczna może dać Ci nawet całkowitą niezależność, ale tylko wtedy, kiedy zainwestujesz w profesjonalne akumulatory do magazynu energii. Dzięki temu przechowasz wytworzony prąd przez dłuższy czas i wykorzystasz go wtedy, kiedy zapotrzebowanie energetyczne domu lub firmowego zakładu znacząco się zwiększy.

Czytaj więcej
Magazyn energii na ile wystarcza?
22 lip 2021
Magazyn energii na ile wystarcza?

Magazyny energii mogą być wykorzystywane zarówno jako elementy do magazynowania energii elektrycznej, produkowanej w nadwyżkach przez panele fotowoltaiczne w okresach mniejszego zapotrzebowania energetycznego, jak i także jako zasilanie awaryjne. W drugim przypadku powstaje jednak pytanie, na jak długo wystarczy prądu w magazynie energii w sytuacjach awaryjnych i od czego to zależy. Postanowiliśmy więc przyjrzeć się temu tematowi z bliska.

Czytaj więcej