Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych - co powinieneś wiedzieć? > Mapa stacji ładowania >   Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - stacje ładowania samochodów elektrycznych

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Email biuro@zgmgrodzisk.pl
Telefon 227-555-231

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckim, który powstał na skutek przekształcenia firmy ZGKiM Gminy Grodzisk Mazowiecki. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem oraz zarządzaniem ponad 110 lokalami, które wchodzą w skład Gminy Grodzisk Mazowiecki, a także skarbu państwa. Oprócz tego Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckim jest także administratorem stacji ładowania zlokalizowanych w tej miejscowości na parkingu „Parkuj i Jedź” przy ulicy Żydowskiej. 

Stacja ładowania Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckim oferta i cennik

Stacje ładowania, których administratorem jest ZGM w Grodzisku Mazowieckim zlokalizowane są na parkingu przy ulicy Żydowskiej 11 składającym się z 296 miejsc parkingowych, z czego cztery z nich przeznaczone są dla aut elektrycznych i hybrydowych chcących z nich skorzystać. 

Składa się ona z dwóch w pełni płatnych punktów ładowania umiejscowionych na parterze parkingu. Każdy z nich umożliwia natomiast na naładowanie pojazdu elektrycznego za pomocą prądu stałego o maksymalnej mocy 50 kW. Stacja ładowania wyposażona jest w przypadku obu ładowarek w dołączone kable a zastosowane w nich typy złącza to:

  • IDEC-62196-T2-COMBO,
  • CCS,
  • CHAdeMO oraz IDEC-62196-T2-COMBO. 

Dodatkowo na terenie parkingu znajdują się także 4 gniazda ścienne 230 V oraz 2 gniazda ścienne trójfazowe 16 A.

Opłatę za korzystanie ze stacji ładowania ZGM w Grodzisku Mazowieckim można uiścić za pomocą bezpłatnej aplikacji EV+Map lub poprzez zeskanowanie umieszczonych na urządzeniu kodów QR. Cena za 1 kWh energii elektrycznej zużytej do naładowania pojazdu w przypadku tej stacji ładowania waha się natomiast od 0,90 do 1,60 zł.

Opinie o stacji ładowania ZGM

Stacja ładowania ZGM w Grodzisku Mazowieckim zlokalizowana na parkingu Parkuj i jedź P&R w Grodzisku Mazowieckim wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrą lokalizacją oraz oznakowaniem. Dzięki temu odnalezienie jej nie stanowi najmniejszego problemu. Dużym plusem w jej przypadku są także atrakcyjne stawki za sesję ładowania.

Szukaj stacji operatora Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania