Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych - co powinieneś wiedzieć? > Mapa stacji ładowania >   MIASTO KUTNO - stacje ładowania samochodów elektrycznych

MIASTO KUTNO - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa MIASTO KUTNO
Email urzad@um.kutno.pl
Telefon +48-24-253-11-00

Kutno to miejscowość położona w województwie łódzkim, które podobnie jak wiele innych miast w Polsce dostosowuje swoją infrastrukturę do zmieniającej się rzeczywistości, wraz z którą na polskich drogach pojawia się coraz więcej samochodów elektrycznych. Dlatego też Miasto Kutno zdecydowało się na swoim terenie umieścić stacje ładowania tego typu pojazdów, stając się jednocześnie jej operatorem.

Stacja ładowania Miasto Kutno — oferta i cennik

Stacja ładowania Miasto Kutno zlokalizowana była przy ulicy Plac Wolności 28, na jednym z miejskich parkingów, które są ogólnodostępne zarówno dla mieszkańców tego miasta, jak i przyjezdnych kierowców oraz turystów. Była ona pierwszym tego typu rozwiązaniem przystosowanym do ładowania samochodów elektrycznych w przestrzeni miejskiej tej miejscowości. 

Stacja ładowania której operatorem jest Miasto Kutno to dwa punkty ładowania o maksymalnej mocy nie mniejszej niż 22 kW. Obecnie w jej miejscu ustawiona została natomiast stacja ładowania zarządzana przez ogólnopolskiego operatora markę GreenWay. GreenWay to jedna z największych sieci stacji ładowania w Europie Wschodniej oraz Środkowej. Nic więc w tym dziwnego, że Miasto Kutno postanowiło powierzyć jej opiekę nad dotychczas nadzorowaną stacją ładowania w tej miejscowości. 

W związku z powyższym ładowanie samochodów elektrycznych jest w pełni odpłatne, według stawek operatora. Nie zmienia to jednak faktu, że Miasto Kutno nie pozostaje obojętne na rozwój elektromobilności w Polsce i z własnej inicjatywy postanowiło dołożyć do niego swoją cegiełkę pod postacią pierwszej publicznej stacji ładowania w mieście, za której sprawą powstały kolejne punktu ładowania po modernizacji Placu Wolności, która miała miejsce w 2019 roku. 

Opinie o stacji ładowania Miasto Kutno

Stacja ładowania Miasto Kutno była rozwiązaniem, które sprawiło, że w miejscowości tej kierowcy aut elektrycznych mogli w końcu bez problemu naładować swoje samochody. Pomimo tego, że Miasto Kutno zrezygnowało z bycia jej operatorem na rzecz firmy GreenWay, całkiem możliwe, że w kolejnych latach znów się ono nim stanie. 

Szukaj stacji operatora MIASTO KUTNO

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania