Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych - co powinieneś wiedzieć? > Mapa stacji ładowania >   CityMotors sp zo.o. - stacje ładowania samochodów elektrycznych

CityMotors sp zo.o. - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa CityMotors sp zo.o.
Email
Telefon 507316743

CityMotors Sp. Z o.o. to autoryzowany salon Volkswagena w Gdańsku zlokalizowany przy ulicy Uczniowskiej 36. Znaleźć w nim można nie tylko nowe auta, ale także używane w tym również takich marek jak Skoda, Seat czy też Kia. Oprócz sprzedaży aut CityMotors Sp. Z o.o. oferuje dla swoich klientów także serwis oraz usługi blacharsko-lakiernicze. Dodatkowo na terenie salonu samochodowego znaleźć można także stację ładowania przeznaczoną dla kierowców aut elektrycznych oraz hybrydowych. 

Stacja ładowania CityMotors Sp. Z o.o. - oferta i cennik

Umiejscowiona na terenie CityMotors Sp. Z o.o. stacja ładowania, której firma ta jest operatorem, nie jest zaskoczeniem. W końcu w ofercie marki Volkswagen znaleźć można przecież między innymi samochody elektryczne. Dlatego też firma zadbała o to, aby móc je także naładować odwiedzając ją. 

Zamontowana na terenie salonu samochodowego CityMotors Sp. Z o.o. stacja ładowania umożliwia na naładowanie pojazdu za pomocą prądu przemiennego o maksymalnej mocy 30 kW AC. Zastosowana w niej wtyczka to natomiast typ Combo 2 based. 

Płatność za sesje ładowania na stacji ładowania CityMotors Sp. Z o.o. odbywać się może za pomocą klasycznej karty płatniczej, gdyż punkt ten wyposażony jest w czytnik RFID. Oprócz tego osoby chcące skorzystać ze stacji ładowania mogą także zapłacić za sesję ładowania za pomocą aplikacji mobilnej. 

Sam dostęp do stacji ładowania CityMotors Sp. Z o.o. nie jest natomiast w żaden sposób ograniczony. Można więc z niej korzystać przez 7 dni w tygodniu o dowolnej porze. Tuż przy stacji wyznaczone jest także specjalnie miejsce parkingowe przeznaczone dla kierowców samochodów elektrycznych chcących z niej skorzystać. 

Opinie o stacji ładowania CityMotors Sp. Z o.o.

Stacja ładowania, której operatorem jest CityMotors Sp. Z o.o. to kolejny punkt na mapie Gdańska umożliwiający na naładowanie samochodu elektrycznego w przestrzeni publicznej. Jego zaletą jest przede wszystkim odpowiednia lokalizacja oraz wiele opcji, za pomocą których można dokonać płatności za sesje ładowania.

Szukaj stacji operatora CityMotors sp zo.o.

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania