Porównaj ceny energii: prądu i gazu. Wybierz najlepszą ofertę.

Obniż swój rachunek za:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii: prądu i gazu Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę energii w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 24.03.2018
Strona główna > Porady > Porownywarka cen pradu > Zmiana dostawcy prądu 2013

Zmiana dostawcy prądu 2013

12345

Ocena 5.0/5 (1 głosy/ów)

Zmiana dostawcy prądu 2013

Informacje dotyczące zmiany sprzedawcy w wybranych miesiącach w okresie od grudnia 2007 r. do grudnia 2013 r. na podstawie danych przedstawionych przez operatorów systemów dystrybucyjnych w ankietach miesięcznych dot. informacji o odbiorcach, którzy zmienili sprzedawcę.

 

Zmiana dostawcy prądu 2013

Z raportu Prezesa URE przeprowadzonego na podstawie danych od Dystrybutorów energii wynika, że z roku na rok oraz z miesiąca na miesiąc liczba zmian sprzedawców rośnie zarówno w przypadku gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw. W grudniiu roku 2007 zmian sprzedawów było zaledwie kilkadziesiąt. Sześć lat później w przypadku grup taryfowych G liczba ta przekroczyła 135 tys. natomiast w grupach taryfowych A, B, C 92 tys. Zestawienia graficzne wykonane w newsletterze Urzędu Regulacji Energetyki w bardzo przejrzysty sposób obrazują rozwój liberalizacjio rynku energii oraz stopniowy wzrost wiedzy Polaków w zakresie posiadanych praw jako uczestnicy tego rynku.

Tagi: zmiana dostawcy prądu,
Powrót

PowrótWszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl