Porównaj ceny energii: prądu i gazu. Wybierz najlepszą ofertę.

Obniż swój rachunek za:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii: prądu i gazu Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę energii w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 23.03.2018
Strona główna > Porady > Ceny prądu > Zmiana sprzedawcy prądu

Zmiana sprzedawcy prądu

12345

Ocena 5.0/5 (1 głosy/ów)

Oferty sprzedawców energii elektrycznej są bardzo różne. Cena nie zawsze odgrywa główną rolę. Są dodatkowe apsekty, które warto wziąć pod uwagę decydując się na zmianę dostawcy energii.

 

Zmiana sprzedawcy prądu

Wśród wielu ofert dostępnych na rynku możemy spotkać kilka różnych wariantów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Opiszemy kilka aktualnych ofert, żeby było wiadomo w czym mniej więcej można wybierać.

  • 90 dni na to, aby wypowiedzieć nam umowę, bez żadnych konsekwencji ? To możliwe. Jeśli się dobrze poszuka, to znajdziemy ofertę, w której nie w ciągu 10 dni, ale w ciągu aż 3 miesięcy możemy zrezygnować z umowy.
  • kolejna oferta to aż do 5 lat gwarancja stałej ceny oraz możliwość zwolnienia z opłat handlowej przez okres 2 lat. Dzięi temu można zaoszczędzić nawet do 300 zł. Dodatkowy plus ? Możliwość płacenia za energę punktami PAYBACK, które są coraz bardziej popularne w szeregu innych usług i w handlu.
  • jeszcze inny sprzedawca oferuje zatrzymanie cen z 2014 roku i utrzymywanie ich przez okres 3 lat. Ponadto do 31 grudnia 2015 r. promocyjna stawka opłaty za obsługę handlową 0,00 zł. Konkurencja więc bierze pomysły od siebie, tak aby dorównywać ofertami pozostałym.
  • dla ceniących sobie ekologię i środowisko, sprzedawcy oferują możliwość zakupu energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych.

 

Wygoda przede wszystkim

Nie trzeba też będzie chodzić do biur obsługi klienta, ani na pocztę. Wszystkie formalności łącznie z płatnościami można załatwić przez Internet. Dodatkowo 24h na dobę świadoczne są usługi telefoniczne, bądź też darmowe usługi elektryka. Konta obługi klienta przez internet to dodatkowo możliwość wglądu do poprzednich faktur oraz bieżąca kontrola wydatków na energię elektryczną. Zapomnimy zapłacić rachunek ? Nic starconego. Dostaniemy smsa z przypomnieniem, zamiast pogróżki listownej, że za kilka dni zostanie nam wyłączony prąd.

 

Zmiana dostawcy dla każdego

Niezależnie od tego, czy wiemy, czego szukamy, czy nie do końca, warto zorientować się w dostępnych ofertach, bo być może natrafimy na coś, co wyjątkowo do nas przemówi i podejmiemy decyzję o zmiane sprzedawcy.

Tagi: zmiana dostawcy prądu,
Powrót

PowrótWszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl