Porównaj ceny energii elektrycznej i wybierz najlepszą ofertę na zakup prądu dla:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii elektrycznej Optimal Energy, średio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę prądu w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 26.02.2017
Strona główna > PKP Energetyka

PKP Energetyka

PKP Energetyka - logo - zmiana sprzedawcyprądu

PKP Energetyka swoją działalnością obejume obszary związane ze: sprzedażą energii elektrycznej, jej dystrybucją, usługami elektroenergetycznymi oraz dostarczaniem paliw.

PKP Energetyk to jeden z największych w Polsce sprzedawców energii elektrycznej, obsługujący sieci tarkcyjne, firmy, a także odbiorców indywidualnych. Z perspektywy ostatnich 3 lat liczba klientów korzystających z prądu sprzedawanego przez PKP Energetyka wzrosła o 30%. Sieci dystrybucyjne jakimi dysponuje spółka zlokalizowane są na obszarze całego kraju, począwszy od słabo zurbanizowanych obszarów wiejskich, po sieci buowane w centrach dużych miast. Doświadczona kadra pracowników technicznych oraz projektowych świadczy usługii na obszarze całego kraju. PKP Energetyka specjalizuje się w projektowaniu, budowie, modernizacji i utrzymaniu sieci elektroenergetycznych. Szczególnie silnie spółka działa w obszarze modernizacji linii kolejowych. Obszarem, który spółka PKP Energetyka rozwija w ostatnim czasie bardzo intensywnie to dostarczanie paliw. Jest to możliwe ze względu na otrzymaną od Urzędu Regulacji Energetyki koncesji na obrót paliwami płynnymiWszelkie prawa zastrzeżone. © 2017 OPTIMALENERGY.pl