Porównaj ceny energii: prądu i gazu. Wybierz najlepszą ofertę.

Obniż swój rachunek za:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii: prądu i gazu Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę energii w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 24.04.2018

Strona główna > Nida Media

Nida Medianida miedia logo

Nida Media - działalność

Firma zlokalizowana jest w okolicy doliny rzeki Nidy w bezpośrednim sąsiedztwie dużych i znanych potentatów branży budowlanej w postaci zakładów produkcyjnych Dolina Nidy Sp. z o.o., Siniat Sp. z o.o. oraz Kopalni Gipsu Leszcze S.A. Właścicielami spółki są przedsiębiorstwa - ATLAS Sp. z o.o. i Siniat Sp. z o.o. (dawniej Lafarge Gips Sp. z o.o.)

Nida Media posiada wykwalifikowany zespół specjalistów od rynku energii elektrycznej oraz gazu ziemnego, który zajmuje się obsługą wszystkich Klientów. Z roku na rok zwiększa się wolumen energii sprzedawanej przez firmę, który obecnie wynosi przeszło 70 GWh w skali roku. Jej odbiorcami są głównie duże zakłady przemysłowe. Obsługa Klientów strategicznych wymaga zachowania zarówno najwyższych standardów i pełnej dyspozycyjności, jak również elastyczności celem optymalizowania naszych produktów. Mając na uwadze rozwijający się rynek energii elektrycznej, Nida Media w 2014 roku wprowadzi również jej sprzedaż w grupie gospodarstw domowych.

Firma oprócz sprzedaży energii „ponad siecią”, prowadzi obsługę lokalnego systemu dystrybucyjnego. Została wyznaczona, jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw energetycznych, na Operatora Systemu Dystrybucyjnego.

Nida Media - adres 

"Nida Media" Sp. z o.o.
Leszcze 15
28 - 400 Pińczów
tel. (41) 35 78 395
biuro@nidamedia.com.pl

REGON: 473209819
NIP: 7262464282
KRS: 0000181575

Nida Media - koncesja na dystrybucję energii elektrycznej

Nida Media Sp. z o.o. z siedzibą w Leszczach, Leszcze 15, 28‐400 Pińczów, wyznaczony OSD w dniu 13 grudnia 2010 r. na okres do 1 lutego 2016 r.; Obszar działania operatora systemu dystrybucyjnego wynikający z udzielonej temu Przedsiębiorcy koncesji na dystrybucję energii elektrycznej z dnia 30 stycznia 2006 r. Nr DEE/21/13618/W/OŁO/2006/RK z późn. zm., tj. dystrybucja energii elektrycznej sieciami własnymi zlokalizowanymi w miejscowości Leszcze na terenie i w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca wykonywania działalności gospodarczej.”

Nida Media - Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię

Funkcja lub stanowisko

Walas Dariusz Ryszard

Członek Rady Nadzorczej

Auguścik Mariusz Jan

Członek Rady Nadzorczej

Radej Wojciech Jerzy

Prezes Zarządu

Irla Leszek Mikołaj

Członek Rady Nadzorczej

 

 Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl