Porównaj ceny energii elektrycznej i wybierz najlepszą ofertę na zakup prądu dla:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii elektrycznej Optimal Energy, średio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę prądu w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 09.12.2016
Strona główna > Nida Media

Nida Media

nida miedia logo

Nida Media - działalność

Firma zlokalizowana jest w okolicy doliny rzeki Nidy w bezpośrednim sąsiedztwie dużych i znanych potentatów branży budowlanej w postaci zakładów produkcyjnych Dolina Nidy Sp. z o.o., Siniat Sp. z o.o. oraz Kopalni Gipsu Leszcze S.A. Właścicielami spółki są przedsiębiorstwa - ATLAS Sp. z o.o. i Siniat Sp. z o.o. (dawniej Lafarge Gips Sp. z o.o.)

Nida Media posiada wykwalifikowany zespół specjalistów od rynku energii elektrycznej oraz gazu ziemnego, który zajmuje się obsługą wszystkich Klientów. Z roku na rok zwiększa się wolumen energii sprzedawanej przez firmę, który obecnie wynosi przeszło 70 GWh w skali roku. Jej odbiorcami są głównie duże zakłady przemysłowe. Obsługa Klientów strategicznych wymaga zachowania zarówno najwyższych standardów i pełnej dyspozycyjności, jak również elastyczności celem optymalizowania naszych produktów. Mając na uwadze rozwijający się rynek energii elektrycznej, Nida Media w 2014 roku wprowadzi również jej sprzedaż w grupie gospodarstw domowych.

Firma oprócz sprzedaży energii „ponad siecią”, prowadzi obsługę lokalnego systemu dystrybucyjnego. Została wyznaczona, jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw energetycznych, na Operatora Systemu Dystrybucyjnego.

Nida Media - adres 

"Nida Media" Sp. z o.o.
Leszcze 15
28 - 400 Pińczów
tel. (41) 35 78 395
biuro@nidamedia.com.pl

REGON: 473209819
NIP: 7262464282
KRS: 0000181575

Nida Media - koncesja na dystrybucję energii elektrycznej

Nida Media Sp. z o.o. z siedzibą w Leszczach, Leszcze 15, 28‐400 Pińczów, wyznaczony OSD w dniu 13 grudnia 2010 r. na okres do 1 lutego 2016 r.; Obszar działania operatora systemu dystrybucyjnego wynikający z udzielonej temu Przedsiębiorcy koncesji na dystrybucję energii elektrycznej z dnia 30 stycznia 2006 r. Nr DEE/21/13618/W/OŁO/2006/RK z późn. zm., tj. dystrybucja energii elektrycznej sieciami własnymi zlokalizowanymi w miejscowości Leszcze na terenie i w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca wykonywania działalności gospodarczej.”

Nida Media - Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię

Funkcja lub stanowisko

Walas Dariusz Ryszard

Członek Rady Nadzorczej

Auguścik Mariusz Jan

Członek Rady Nadzorczej

Radej Wojciech Jerzy

Prezes Zarządu

Irla Leszek Mikołaj

Członek Rady Nadzorczej

 

 

Innowacyjna gospodarka
DOTACJE NA INNOWACJE
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2015 OPTIMALENERGY.pl
Unia Europejska