Bezpłatny formularz
Zestawienie ofert
Zamówienie oferty
Strona główna > Gaz dla firmy > Podaj kod pocztowy

Tani gaz ziemny dla firm. Porównaj dostawców gazu ziemnego

Podaj kod pocztowy

- *
* na podstawie kodu pocztowego system informatyczny przypisze Tobie właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD)

Porównaj ceny dostawców gazu dla firmy


Gaz dla firm – porównanie dostawców tańszego gazu ziemnego

Wysokie rachunki za gaz ziemny to główny powód dla którego przedsiębiorstwa decydują się na skorzystanie z możliwości zmiany sprzedawcy gazu ziemnego. Tani gazu jest dostępny dla wszystkich odbiorców biznesowych bez względu na grupę taryfową w jakiej się rozliczają czy wielkość deklarowanego rocznego zużycia gazu ziemnego. Liberalizacja rynku gazu w Polsce objęła swoim zasięgiem już wszystkich odbiorców biznesowych.

Tani dostawca gazu dla firm – dla każdego

Właściciele firm, którzy chcą płacić mniej za gaz ziemny najczęściej korzystają z naszej porównywarki cen gazu ziemnego dla firm. Po wpisaniu kodu pocztowego i podaniu wysokości ostatniego rachunku za gaz ziemny przechodzimy do widoku porównania cen gazu ziemnego. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, pomocne w ocenie atrakcyjności oferty sprzedaży gazu ziemnego. Oszczędzasz czas na szukanie informacji na stronach sprzedawców, które często są umieszczane w załączonych na stronie dokumentach czy też regulaminach, z których trudno cokolwiek wywnioskować. Klienci biznesowi ze względu na dużo wyższe zużycie gazu w stosunku do odbiorców indywidulanych mogą liczyć na dużo bardziej atrakcyjne ceny za kWh gazu ziemnego.

Dostawca gazu ziemnego dla firm – porównanie cen

Głównym kryterium decydującym o zmianie sprzedawcy gazu ziemnego jest cena za kWh. Pamiętać trzeba, że tani gaz ziemny to nie tylko niższa stawka za kWh. Drugą istotną opłatą, która decyduje o różnicy w wysokości faktur za gaz ziemnych jest comiesięczna opłata abonamentowa. Nie wszyscy o tym pamiętają. Dzięki naszej porównywarce cen gazu ziemnego masz pewność, że prezentowane zestawienie będzie obejmowało wszystkie koszty jakie niesie za sobą zmiana sprzedawcy gazu ziemnego. Cel jaki sobie stawiamy to rzetelność. Korzystając z naszej porównywarki cen oszczędzasz swój czas i wybierasz tańszy gaz wśród najlepszych na rynku ofert gazuziemnego u sprawdzonych sprzedawców błękitnego paliwa.

Tańszy gaz dla firm = zmiana sprzedawcy gazu

W przypadku gazu ziemnego, inaczej niż w przypadku prądu, to proces zmiany sprzedawcy gazu ziemnego daje największe korzyści. Przy gazie ziemnym doradztwo energetyczne w bardzo niewielkim stopniu sprowadza się do wyboru odpowiedniej grupy taryfowej. Grupa taryfowa jest przydzielana odgórnie na podstawie zużycia gazu ziemnego w ciągu ostatniego roku. Sami możemy zadecydować o np. częstotliwości odczytów. Cena gazu w ciągu całego dnia jest stała, inaczej niż w przypadku prądu i taryf dwustrefowych. To z jednej strony ogranicz możliwość wpływania na wysokość rachunku, z drugiej jednak strony porównanie ofert gazu dla klienta staje się dużo bardziej przejrzyste i czytelne.

Pierwsza zmiana sprzedawcy gazu ziemnego – proces zmiany

Jak wygląda pierwsza zmiana sprzedawcy gazu ziemnego? Korzystają z porównywarki cen gazu Optimal Energy jest to bardzo proste. Po wprowadzeniu kodu pocztowego, podaniu wysokości ostatniego rachunku za gaz ziemny, musimy wybrać interesującą nas ofertę. Klikamy w przycisk kontakt ze sprzedawcą, wypełniamy formularz kontaktowy załączając najlepiej rachunek za gaz, który ułatwi i przyspieszy kontakt ze sprzedawcą. Wybrany sprzedawca gazu kontaktuje się z Państwem i przesyła umowę jaka będzie do podpisania. Po akceptacji warunków wysyłany jest kurier z umową. Jest także możliwość zawarcia umowy on-line. Sprzedawcy gazu oferujący taką możliwość mają dostępne odpowiednie formularze, po wypełnieniu których zamówiona usługa zaczyna być realizowana w możliwie najkrótszym czasie. Na koniec dopiszemy bardzo ważną, aczkolwiek czasami pomijaną kwestię. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego zawsze jest bezpłatna!

Tani gaz dla firmy - porównanie

Zmiana sprzedawcy gazu, a przede wszystkich porównanie cen gazu ziemnego nic nie kosztuje. Poświęcenie 10 minut na analizę ofert i wybór najlepszej dla nas propozycji da w perspektywie najbliższego roku, dwóch, a nawet trzech lat realne oszczędności. Oszczędzone pieniądze będzie można zwyczajnie wydać w lepszy sposób


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl