Strona główna > Fiten opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Fiten opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Fiten
Adres siedziby: Ligocka 103
40-568, śląskie, Polska
Telefon: 32 775 94 64
Fax: 32 775 94 64
Email: fiten@fiten.pl
Ocena 3.54/5 (71 głosy/ów)

Fiten sprzedawca energii: prądu i gazu

Fiten S.A. na rynku polskim działa od roku 2007. Po uzyskaniu koncesji wydanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki Fiten ma możliwość prowadzenia działalności w obrębie obrotu energią elektryczną oraz paliwami gazowymi. Główną działalnością spółki jest handel i sprzedaż energii elektrycznej do odbiorców końcowych oraz sprzedaż gazu ziemnego dla firm. Grupa Fiten ma dostęp do największych rynków energii elektrycznej w Europie przez co ma do zaoferowania bardzo atrakcyjne ceny energii elektrycznej. Firma specjalizuje się w kontaktach handlowych z firmami małymi, średnimi i mikro. Swoją sprzedaż kieruje także między innymi do jednostek samorządu terytorialnego, które to kupują energię elektryczną na potrzeby zasilania miejskich oświetleń i innych tego typu działań. W swojej ofercie nie ma natomiast, póki co, żadnych propozycji dla klienta indywidualnego. Mimo to zdobyte doświadczenie na rynkach międzynarodowych przekłada się na dobre wyniki na rynku polskim. Fiten od kilku lat rozwija się i przyciąga do siebie nowych klientów, którzy skuszeni dobrą ofertą zmieniają swojego sprzedawcę prądu i gazu.

Fiten - sprzedaż energii elektrycznej

Od początku istnienia Fiten zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej. Liberalizacja rynku umożliwiła powstanie i późniejszy rozkwit firmy. Aby móc istnieć na rynku firma musiała przedstawić ciekawe propozycje dla licznej grupy przyszłych usługobiorców. Sprzedaż kieruje do każdego rodzaju firm, od małych przedsiębiorstw po duże. Często uczestniczy w różnego rodzaju przetargach organizowanych przez instytucje i urzędy, wiele z nich wygrywa. Wykwalifikowana kadra pracowników pomoże w procesie zmiany dotychczasowego sprzedawcy energii elektrycznej. Liczne promocje i rabaty przyciągają nowych klientów. Warto zwrócić uwagę na możliwość połączenia dwóch usług – kupna energii elektrycznej oraz gazu ziemnego od tego sprzedawcy. Gdy wybieramy te opcję wiąże się to także z dodatkowymi profitami wynikającymi z tej decyzji. Szczegóły umowy są omawiane w trakcie negocjacji, które to polegają na dostosowaniu potrzeb klienta do możliwości sprzedawcy.

Fiten - sprzedaż gazu ziemnego

Firma Fiten prowadzi od 2015 roku sprzedaż gazu ziemnego dla firm. Większość ich klientów stanowią firmy mikro, małe i średnie. Jest to spora część rynku, którą to firma stara się w jak największym stopniu wziąć pod swoje skrzydła. Oferuje stabilne ceny oraz profesjonalną obsługę doradczą w kwestiach zmiany sprzedawcy gazu. Oddaje do dyspozycji pracowników, którzy w siedzibie oddziału Fiten, odpowiedzą na pytania dotyczące zagadnień ogólnych powiązanych ze sprzedażą gazu ziemnego. Zmiana sprzedawcy gazu podobnie jak zmiana sprzedawcy energii elektrycznej to proces zupełnie darmowy, nie wymaga wielu formalności. Dlatego klienci cenią sobie szybkość i kompetentność wykonywanych działań w kierunku podpisania umowy. Każdy kontrahent ma możliwość negocjacji ceny i ogólnych warunków umowy. Wynika to z różnych potrzeb i zużycia gazu.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

golden

golden
16-11-2015

Nie słuchajcie co opowiadają ich przedstawiciele. Za to bardzo uważnie przyglądajcie się co podpisujecie - to są dwie różne bajki. !!!!!I NIE DAJ BOŻE NIE PODPISUJCIE ŻADNYCH PEŁNOMOCNICTW!!!!! Pełen wałek nastawiony tylko na prowizję.