Strona główna > ENIGA opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

ENIGA opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Eniga
Adres siedziby: Żelazna 6
61-200, pomorskie, Polska
Telefon: +(48) 22 213 13 50
Fax: +(48) 22 213 13 50
Email: bok@eniga.pl
Ocena 2.85/5 (533 głosy/ów)

Eniga sprzedawca energii: prądu i gazu

ENIGA – wcześniej TeleZet - jest spółką, która w swojej działalności oferuje klientom indywidualnym i biznesowym możliwość zakupu energii elektrycznej oraz gazu. W oparciu o koncesję wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki ENIGA ma możliwość prowadzenia działalności w obrębie obrotu energią elektryczną oraz paliwami gazowymi. Swoją działalność firma prowadzi na terenie całego kraju. Klienci mają możliwość podpisywania umów za pośrednictwem przedstawicieli handlowych czy w oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju. Można także skorzystać z kontaktu z firmą za pośrednictwem Internetu. Firma początkowo swoją działalność wiązała z rynkiem telekomunikacyjnym. Jednakże obecnie scentralizowała swoje działania na płaszczyźnie obrotu i sprzedaży, energii elektrycznej i gazu ziemnego.

Eniga - sprzedaż energii elektrycznej

Eniga od kilku lat, z powodzeniem, zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej. Uwagę przyciąga nowoczesny system obsługi klienta jak i również możliwość podpisania umów przez internet. Prawie wszystkie czynności związane ze zmianą sprzedawcy prądu lub gazu można wykonać bez wychodzenia z domu. Jest to unowocześnienie, które pozwoliło firmie na osiągnięcie bardzo wysokich wyników handlowych i przyciągnięcie wielu klientów. Duża liczba usługobiorców ceni to, że bez wychodzenia z domu może załatwić tak wiele formalności. Na przestrzeni lat Eniga zyskiwała popularność stając się jednym z czołowych zawodników na polskim rynku energetycznym. Świadczą o tym najlepiej badania, w których to Eniga zajmuje czołowe miejsca. Poziom zadowolenia klientów wynika również z profesjonalnej obsługi klienta, która gotowa jest odpowiedzieć na każde pytanie z dziedziny energetyki. Szybkość i dokładność wykonywanych usług umożliwia firmie wysoką konkurencyjność i przedstawianie najlepszych ofert na rynku. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jak i gazu ziemnego jest procesem stuprocentowo darmowym, dlatego warto zainteresować się ofertą Eniga i porównać ją z propozycjami innych firm. Można tego dokonać za pośrednictwem porównywarki cen gazu i prądu znajdującej się na stronie Optimal Energy. Przeciwstawienie ofert pomaga najlepiej zobrazować różnice w cenach i jakości świadczonych usług.

Eniga - sprzedaż gazu ziemnego

Eniga zaangażowała się również w sprzedaż gazu ziemnego na terenie całej Polski. Z powodzeniem konkuruje także na tym rynku osiągając bardzo dobre wyniki sprzedaży. Liberalizacja rynku pozwoliła wielu firmom wejście na rynek obrotu paliwami gazowymi. Nowe prawo zwiększyło konkurencję na rynku, dzięki temu ceny gazu utrzymują się na najniższym poziomie od lat. Eniga oferuje liczne abonamenty oraz indywidualne podejście do klienta. Umowa może być negocjowana i dostosowywana do osobistych potrzeb kontrahenta. Liczne promocje i rabaty przykuły uwagę już niejednego zainteresowanego. Jeśli jeszcze nie zmieniłeś swojego sprzedawcy gazu, to warto zrobić to już teraz. Eniga przygotuje dla Ciebie odpowiednią ofertę, dzięki której zaoszczędzisz pieniądze i czas.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Piotr

Piotr
20-06-2018

Tragiczna firma, Obsługa klienta poniżej dna, zawyżają Rachunki, W rozliczeniach gdy jest nadpłata brak uwzględnienia w kolejnej fakturze tej nadpłaty. Gdy samodzielnie odliczysz sobie nadpłatę w kolejnej fakturze, to pozostanie ona i tak nie rozliczona w księgowości Enigi. Potem piszą wezwania, tak jak by nie mogli przeksięgować. Zero totalne zero Eniga. Jeszcze raz odradzam