Porównaj ceny energii elektrycznej i wybierz najlepszą ofertę na zakup prądu dla:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii elektrycznej Optimal Energy, średio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę prądu w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 26.02.2017
Strona główna > Energia dla firm

Energia dla firm

Energia dla firm - logo tani prąd

Energia dla firm Sp. z o.o. jest największym niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej, który rozpoczął swoją działalność w kwietniu 2010 roku, korzystając z możliwości, jakie niesie ze sobą liberalizacja polskiego rynku energetycznego. 

Oferta Energia dla firm Sp. z o.o. zbudowana została z myślą o potrzebach małych oraz średnich przedsiębiorstw. Według danych URE Energia dla firm Sp. z o.o. była wybierana przez 20% firm zmieniających sprzedawcę energii. Obecnie Energia dla firm Sp. z o.o. ma już ponad 25 tysięcy Klientów i do końca roku 2014 planuje powiększyć ich liczbę do 50 tysięcy. Firma jest ekspertem na rynku energii i stale się rozwija, o czym świadczy chociażby wygrany w czerwcu 2013 r. przetarg na dostawę energii dla Radomia, dzięki czemu władze tego miasta zaoszczędzą 7 mln zł.

Według danych URE Energia dla firm Sp. z o.o. była wybierana przez 20% firm zmieniających sprzedawcę energii. Obecnie Energia dla firm Sp. z o.o. ma już ponad 25 tysięcy Klientów i do końca roku 2014 planuje powiększyć ich liczbę do 50 tysięcy. Firma jest ekspertem na rynku energii i stale się rozwija. 

Misją przedsiębiorstwa Energia dla firm Sp. z o.o. jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości usług dostępnych na rynku energetycznym. Energia dla firm stwarza realną możliwość optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej przedsiębiorcom, jednocześnie upraszczając procedury oraz redukując formalności do niezbędnego minimum.Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2017 OPTIMALENERGY.pl