Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo
3

Wypełnij
formularz

4

Zapoznaj się z porównaniem cen

5

Otrzymaj
ofertę

Poznaj szczegóły oferty
Prześlij skan rachunku, na podstawie którego sprzedawca wskaże jaką grupę taryfową powinieneś wybrać, aby płacić jeszcze mniej za energie (nieobowiązkowe)
element graficzny 1

po prostu prąd logo

Po Prostu Energia jest marką handlową spółki Po Prostu Energia S.A. Spółka należy do szwajcarskiej grupy ALPIQ, jednej z największych spółek obrotu energią w Europie. Grupa ALPIQ na polskim rynku działa nieprzerwanie od 17 lat, posiadając swoje oddziały w 29 krajach europejskich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 2016 roku ALPIQ zawiązał spółkę Po Prostu Energia, która jest jedną z kilku firm w Polsce, sprzedających prąd całkowicie on-line. Po Prostu Energia charakteryzuje się nie tylko niską ceną za sprzedaż energii elektrycznej, ale także bardzo prostą formą zawierania umowy z Klientem, bez konieczności wychodzenia z domu. Zmiana dostawcy prądy nigdy jeszcze nie była tak prosta.

Po Prostu Energia oferuje sprzedaż prądu dla gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Po Prostu Energia posiada stałą, niską cenę dla odbiorców indywidualnych i biznesowych. Umowa podpisywana jest on-line na okres 12-miesięcy lub 24 miesięcy bez ukrytych kosztów i dodatkowych opłat.

Wypełnij formularz. Doradca z firmy Po Prostu Energia oddzwoni do Ciebie w celu przedstawienia oferty.