Porównaj ceny energii elektrycznej i wybierz najlepszą ofertę na zakup prądu dla:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii elektrycznej Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę prądu w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 04.12.2016
Strona główna > Enea Operator

Enea Operator

enea operator - logo

ENEA Operator Sp. z o.o - działalność

Spółka ENEA Operator powstała w grudniu 2006 roku jako spółka zależna ENEA S.A. Od 2007 roku dostarczamy energię do odbiorców na obszarze 58 213 km2, na terenie sześciu województw:

  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubuskie
  • oraz niewielka część województwa dolnośląskiego oraz pomorskiego

To czyni ją jednym z czterech największych dostawców energii elektrycznej w kraju. Główna siedziba Spółki mieści się w stolicy wielkopolski, a siedziby pięciu oddziałów w Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Szczecinie oraz Zielonej Górze. Podstawowym zadaniem firmy jest zapewnienie Klientom ciągłego dostępu do wysokiej jakości energii elektrycznej. Jest dynamicznie rozwijającą się Spółką, która z roku na rok dostarcza energię do coraz większej liczby Klientów. Obecnie jest ich ponad 2,3 mln. Systematycznie rozbudowuje także swoją sieć. Tylko w poprzednim roku przybyło jej ponad tysiąc kilometrów. W roku 2010 dostarczyła 17 mln MWh energii elektrycznej. 

ENEA Operator Sp. z o.o - Adres Siedziby Spółki

ENEA Operator Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 58, 60-479 Poznań

Bydgoszcz

ul. Dr. E. Warmińskiego 6
85-950 Bydgoszcz
tel. +48 / 52 374 24 90
fax +48 / 52 374 24 95

Chojnice

ul. 14 Lutego 15
89-600 Chojnice
tel. +48 / 52 397 45 81 
fax +48 / 52 397 44 38

Nakło nad Notecią

ul. Nowa 41a
89-100 Nakło n. Notecią
tel. +48 / 52 587 14 01
fax +48 / 52 587 14 44

Świecie

ul. Wojska Polskiego 38A
86-105 Świecie
tel. +48 / 52 331 40 30
fax +48 / 52 331 24 91
lub +48 / 52 562 46 85

Inowrocław

ul. Szymborska 32
88-104 Inowrocław
tel. +48 / 52 357 50 81
fax  +48 / 52 586 16 15

Mogilno

ul. Obrońców Mogilna 3a
88-300 Mogilno
tel. +48 / 52 315 22 90
fax +48 / 52 315 12 99

Gorzów Wlkp.

ul. Walczaka 31
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. +48 / 95 721 72 00
fax +48 / 95 721 72 21

Dębno

ul. Gorzowska 3
74-400 Dębno
tel. +48 / 95 760 92 62
fax +48 / 95 760 92 59

Międzychód

ul. Chrobrego 11
64-400 Międzychód
tel. +48 / 95 748 94 30
fax +48 / 95 748 32 74

Choszczno

ul. Energetyków 2
73-200 Choszczno
tel. +48 / 95 768 93 50
fax +48 / 95 768 93 92

Sulęcin

ul. Lipowa 30
69-200 Sulęcin
tel. +48 / 95 755 05 41
fax +48 / 95 755 05 45

Poznań

ul. Polna 60
60-803 Poznań
tel. +48 / 61 856 19 99
fax +48 / 61 856 18 07

Poznań

ul. Panny Marii 2
61-108 Poznań
tel. +48 / 61 856 19 99
fax +48 / 61 856 18 07

Piła

ul. Poznańska 34
64-920 Piła
tel. +48 / 67 210 71 01
fax +48 / 67 210 70 14

Wałcz

ul. Bydgoska 122
78-600 Wałcz
tel. +48 / 67 250 17 02
fax +48 / 67 250 18 50

Chodzież

ul. Mostowa 4
64-800 Chodzież
tel. +48 / 67 282 88 88
fax +48 / 67 282 88 89

Szamotuły

ul. Nowowiejskiego 6
64-500 Szamotuły
tel. +48 / 61 292 81 00
fax +48 / 61 292 81 82

Opalenica

ul. 5 Stycznia 8
64-330 Opalenica
tel. +48 / 61 447 90 00
fax +48 / 61 447 90 01

Gniezno

ul. Wschodnia 49/51
62-200 Gniezno
tel. +48 / 61 423 90 55
fax +48 / 61 423 90 09

Września

ul. Witkowska 5
62-300 Września
tel. +48 / 61 437 46 00
fax +48 / 61 437 46 84

Leszno

ul. Grunwaldzka 128
64-100 Leszno
tel. +48 / 65 525 82 00
fax +48 / 65 525 82 01

Kościan

ul. Północna 3
64-000 Kościan
tel. +48 / 65 511 85 00
fax +48 / 65 511 85 74

Szczecin

ul. Derdowskiego 2
71-178 Szczecin
tel. +48 / 91 813 22 00
fax +48 / 91 813 23 77

Szczecin Prawobrzeże

ul. Eskadrowa 2a
70-767 Szczecin
tel. +48 / 91 813 21 00
fax +48 / 91 425 21 55

Stargard Szczeciński

ul. Wyszyńskiego 24
73-110 Stargard Szczeciński
tel. +48 / 91 813 42 00
fax +48 / 91 813 41 67

Goleniów

ul. Kilińskiego 17
72-100 Goleniów
tel. +48 / 91 432 67 06
fax +48 / 91 813 45 53

Gryfice

ul. Parkowa 5
72-300 Gryfice
tel. +48 / 91 384 78 30
fax +48 / 91 813 46 53

Międzyzdroje

ul. Polna 65
72-500 Międzyzdroje
tel. +48 / 91 813 44 22
fax +48 / 91 813 44 45

Zielona Góra

ul. Prosta 15
65-783 Zielona Góra
tel. +48 / 61 856 19 99
fax +48 / 68 328 12 09

Nowa Sól

ul. Piłsudskiego 73
67-100 Nowa Sól
tel. +48 / 61 856 19 99
fax +48 / 68 328 16 64

Wolsztyn

ul. Przemysłowa 3
64-200 Wolsztyn
tel. +48 / 61 856 19 99
fax +48 / 68 328 11 91

Żary

ul. Moniuszki 64
68-200 Żary
tel. +48 / 61 856 19 99
fax +48 / 68 328 15 69

Krosno Odrzańskie

ul. Boh. Woj. Polskiego 20
66-600 Krosno Odrzańskie
tel. +48 / 61 856 19 99
fax +48 / 68 328 13 08

Świebodzin

ul. Sobieskiego 27
66-200 Świebodzin
tel. +48 / 61 856 19 99
fax +48 / 68 328 14 54

Zakład Sprzedaży Usług Dystrybucji Bydgoszcz

ul. dr E. Warmińskiego 8,
85-950 Bydgoszcz
tel. +48 / 52 374 25 80
fax +48 / 52 374 25 40

Zakład Sprzedaży Usług Dystrybucji Poznań

ul. Polna 60,
60-803 Poznań
tel. +48 / 61 856 19 99
fax +48 / 61 856 19 07

Zakład Sprzedaży Usług Dystrybucji Zielona Góra

ul. Zacisze 15,
65-775 Zielona Góra
tel. +48 / 68 328 17 35,
tel. +48 / 68 454 07 35
fax +48 / 68 328 12 02

 

Zakład Sprzedaży Usług Dystrybucji Gorzów Wlkp.

ul. Gen. Sikorskiego 37,
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. +48 / 95 721 76 00
tel. +48 / 95 721 76 05
fax +48 / 95 720 77 55

 

Zakład Sprzedaży Usług Dystrybucji Szczecin

ul. Malczewskiego 5/7,
71-616 Szczecin
tel. +48 / 91 813 52 00
fax +48 / 91 422-76-44

ENEA Operator Sp. z o.o - koncesja na dystrybucję energii elektrycznej

ENEA Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Strzeszyńska 58, 60-479 Poznań, wyznaczony OSD w dniu 30 czerwca 2007 r. na okres od 1 lipca 2007 r. do 1 lipca 2017 r.;

Obszar działania operatora systemu dystrybucyjnego wynikający z udzielonej temu Przedsiębiorcy koncesji na dystrybucję energii elektrycznej z dnia 30 maja 2007 r. 28 czerwca 2007 r. DEE/50/13854/W/2/2007/PKo z późn. zm., tj. dystrybucja energii elektrycznej sieciami własnymi zlokalizowanymi na obszarze następujących miast i gmin:

1) województwo dolnośląskie:

gminy: Góra, Jemielno, Niechlów, Wąsosz, Żmigród (miejscowość: Czarny Las),

 2) województwo lubuskie:

miasta: Gorzów Wielkopolski, Gozdnica, Gubin, Kostrzyn n. Odrą, Łęknica, Nowa Sól, Zielona Góra, Żagań, Żary, gminy: Babimost, Bledzew, Bobrowice, Bogdaniec, Bojadła, Brody, Brzeźnica, Bytnica, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dąbie, Deszczno,

Dobiegniew, Drezdenko, Górzyca, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kłodawa, Kolsko, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Krzeszyce, Lipinki Łużyckie, Lubiszyn, Lubniewice, Lubrza, Lubsko, Łagów, Małomice, Maszewo, Międzyrzecz, Niegosławice, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Ośno Lubuskie, Otyń, Przewóz, Przytoczna, Pszczew, Rzepin, Santok, Siedlisko, Skąpe, Skwierzyna, Sława, Słońsk, Słubice, Szlichtyngowa, Szprotawa, Stare Kurowo, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szczaniec, Świdnica, Świebodzin, Torzym, Trzciel, Trzebiechów, Trzebiel, Tuplice, Witnica, Wschowa, Wymiarki, Zabór, Zbąszynek, Zielona Góra, Zwierzyn, Żagań, Żary,

 3) województwo kujawsko – pomorskie:

miasta: Chełmno, Bydgoszcz, Inowrocław,

gminy: Aleksandrów Kujawski (miejscowości: Wilkostowo i Grabie), Barcin, Białe Błota, Bukowiec, Cekcyn, Dąbrowa, Dąbrowa Biskupia, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Dobre (miejscowość: Bronisław), Dragacz, Drzycim, Gąsawa, Gniewkowo, Gostycyn, Inowrocław, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Jeziora Wielkie, Jeżewo, Kamień Krajeński, Kcynia,

Kęsowo, Koneck (miejscowość: Straszewo), Koronowo, Kruszwica, Lniano, Lubiewo, Łabiszyn, Mogilno, Mrocza, Nakło n. Notecią, Nowa Wieś Wielka, Nowe, Osie, Osielsko, Pakość, Pruszcz, Rogowo, Rojewo, Sadki, Sępólno Krajeńskie, Sicienko, Solec Kujawski, Sośno, Strzelno, Szubin, Śliwice, Świecie, Świekatowo, Tuchola, Warlubie, Wielka Nieszawka (miejscowość: Cierpice), Więcbork, Złotniki Kujawskie, Żnin,

 4) województwo pomorskie:

miasta: Chojnice, Czarna Woda,

gminy: Brusy, Chojnice, Czarne (miejscowości: Prądy, Domyśl i Lubnia), Czersk, Człuchów (miejscowości: Nieżywięć i Czarnoszki), Debrzno (miejscowość: Buka), Gniew (miejscowość: Pieniążkowo), Karsin (miejscowości: Popia Góra i Zamość), Konarzyny (miejscowość: Babilon), Lipnica (miejscowość: Budy), Studzienice (miejscowość:

Bukówki),

 5) województwo wielkopolskie:

miasta: Chodzież, Czarnków, Gniezno, Kościan, Leszno, Luboń, Obrzycko, Piła, Poznań, Puszczykowo, Wągrowiec, Złotów, gminy: Białośliwie, Bojanowo, Borek Wielkopolski, Brodnica, Budzyń, Buk, Chodzież, Chrzypsko Wielkie, Czarnków, Czempiń, Czerniejewo,

Czerwonak, Damasławek, Dolsk, Dominowo, Dopiewo, Drawsko, Duszniki, Gniezno, Gołańcz, Gostyń, Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Jaraczewo (miejscowość: Panienka), Jastrowie, Jutrosin, Kaczory, Kamieniec, Kaźmierz, Kiszkowo, Kleszczewo, Kłecko, Kobylin, Kołaczkowo, Komorniki, Kostrzyn, Kościan, Kórnik, Krajenka, Krobia,

Krzemieniewo, Krzykosy, Krzywiń, Krzyż Wielkopolski, Książ Wielkopolski, Kuślin, Kwilcz, Lipka, Lipno, Lubasz, Lwówek, Łobżenica, Łubowo, Margonin, Miasteczko Krajeńskie, Miedzichowo, Miejska Górka, Mieleszyn, Mieścisko, Międzychód, Miłosław, Mosina, Murowana Goślina, Nekla, Niechanowo, Nowe Miasto n/Wartą, Nowy Tomyśl,

Oborniki, Obrzycko, Okonek, Opalenica, Osieczna, Ostroróg, Pakosław, Pępowo, Piaski, Pniewy, Pobiedziska, Pogorzela, Połajewo, Poniec, Przemęt, Rakoniewice, Rawicz, Rogoźno, Rokietnica, Ryczywół, Rydzyna, Siedlec, Sieraków, Skoki, Skulsk, (miejscowości: Łuszczewo i Krzywe Kolano), Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamocin, Szamotuły,

Szydłowo, Śmigieł, Śrem, Środa Wielkopolska, Święciechowa, Tarnowo Podgórne, Tarnówka, Trzcianka, Trzemeszno, Ujście, Wapno, Wągrowiec, Wieleń, Wielichowo, Wijewo, Włoszakowice, Wolsztyn, Wronki, Września, Wyrzysk, Wysoka, Zakrzewo, Zaniemyśl, Zbąszyń, Złotów,

 6) województwo zachodniopomorskie:

miasta: Wałcz, Stargard Szczeciński, Szczecin, Świnoujście, gminy: Banie, Barlinek, Bielice, Bierzwnik, Boleszkowice, Borne Sulinowo, Brojce, Cedynia, Chociwel, Chojna, Choszczno, Człopa, Dębno, Dobra, Dobra (Szczecińska), Dobrzany, Dolice, Drawno, Drawsko Pomorskie, Dziwnów, Golczewo, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Ińsko, Kamień Pomorski, Karnice, Kobylanka, Kołbaskowo, Kołobrzeg (miejscowość: Karcino), Kozielice, Krzęcin, Lipiany, Łobez, Marianowo, Maszewo, Mieszkowice, Międzyzdroje, Mirosławiec, Moryń, Myślibórz, Nowe Warpno, Nowogard, Nowogródek Pomorski, Osina, Pełczyce, Płoty,

Police, Przelewice, Przybiernów, Pyrzyce, Radowo Małe, Recz, Resko, Rewal, Rymań, Stara Dąbrowa, Stare Czarnowo, Stargard Szczeciński, Stepnica, Suchań, Szczecinek (miejscowość: Wilcze Laski), Świerzno, Trzcińsko-Zdrój, Trzebiatów, Tuczno, Wałcz, Warnice, Węgorzyno, Widuchowa, Wolin.

 

Enea Operator - Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię 

Funkcja lub stanowisko 

Gepfert Dalida

Członek Rady Nadzorczej

Lelątko Marek

Członek Zarządu

Wilski Aleksander

Prokurent

Ziobrowski Jarosław Michał

Prokurent

Kamyk Jakub Benedykt

Członek Zarządu

Borowiak Waldemar Józef

Prokurent

Statucki Krzysztof Jakub

Członek Rady Nadzorczej

Galicki Radosław Leszek

Członek Rady Nadzorczej

Strzelecki Dariusz

Prokurent

Pacholski, Roman Stanisław

Prokurent

Strzelecka, Bogumiła Małgorzata

Prokurent

Dachowski Tadeusz Antoni

Członek Rady Nadzorczej

Szymankiewicz Marek

Członek Zarządu

Jeziorny, Grzegorz Józef

Prokurent

Orlof Paweł Władysław

Członek Rady Nadzorczej

Jarczyński Michał Piotr

Prezes Zarządu

 

 

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2017 OPTIMALENERGY.pl