Porównaj ceny energii: prądu i gazu. Wybierz najlepszą ofertę.

Obniż swój rachunek za:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii: prądu i gazu Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę energii w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 26.04.2018

Strona główna > Cez Polska

Cez Polskaopis obrazka

Grupa CEZ to europejski koncern energetyczny z siedzibą w Republice Czeskiej. Głównym przedmiotem działalności jest produkcja oraz sprzedaż energii elektrycznej, wydobycie węgla a także produkcja i sprzedaż ciepła. Spółka CEZ ma swoje siedziby w następujących europejskich krajach: Albania, Bułgaria, Rumunia, Polska, Holandia, Niemcy czy Turcja. Akcje grupy CEZ są notowane na warszawskiej oraz paryskiej giełdzie papierów wartościowych. Głównym udziałowcem w spółce jest skarb państwa Republiki Czeskiej posiadający ok. 70% udziałów.

Grupa CEZ bardzo silnie inwestuje w nowe technologie takie jak projekty samochodów elektrycznych, jednoczesne wytwarzanie ciepła i energii (Kogeneracja), inwestuje w badania i rozwój technologii mających na celu ochronę środowiska i oszczędzanie energii elektrycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl