Porównaj ceny energii elektrycznej i wybierz najlepszą ofertę na zakup prądu dla:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii elektrycznej Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę prądu w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 17.02.2018
Strona główna > Aktualności > Zmiana sprzedawcy prądu > Współpraca Telekomu i Sprzedawcy Prądu

Współpraca Telekomu i Sprzedawcy Prądu

12345

Ocena 5.0/5 (2 głosy/ów)

Współpraca Telekomu i Sprzedawcy Prądu

Znane na polskim rynku firmy rozpoczęły pilotażowy program oferowania swoim klientom detalicznym produktów partnera. W ramach stworzonego specjalnie programu wybrani klienci obu spółek otrzymują propozycję skorzystania odpowiednio, albo z oferty energetycznej albo telekomunikacyjnej partnera przygotowanej na potrzeby projektu. Zdobyte w ten sposób doświadczenia obie firmy zamierzają wykorzystać w dalszych procesach, do przygotowania swoich pracowników, systemów oraz procesów do kolejnych projektów wdrażanych w ramach strategicznej współpracy.


W ramach rozpoczętych już akcji współpracy firm telekomunikacyjnych z energetycznymi w nowym roku pojawią się kolejne oferty. Pilotażowy program sprzedaży energii elektrycznej jest pierwszym, i jak na razie jedynym efektem współpracy T- Mobile z branżą energetyczną. Można jednak spodziewać się, że w przyszłości zostaną opracowane i wprowadzone na rynek wspólnymi siłami innowacyjne produkty i usługi, które przyniosą wymierne korzyści klientom w ich domu oraz pracy.


Warto więc zapytać, co do zaoferowania ma dla nas Tauron, gdy będziemy w pobliżu najbliższego salonu T-mobile. Przypominamy też, że od niedawna Polkomtel - Plus, podobnie jak Cyfrowy Polsat, które należą do grupy kapitałowej Zygmunta Solarza-Żaka, współwłaściciel Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin również oferuje nam współpracę w zakresie zakupu energii.

źródło: biznes.onet.pl, tauron-pe.pl, t-mobile.pl

Tagi: tauron,
Powrót

PowrótWszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl