Porównaj ceny energii: prądu i gazu. Wybierz najlepszą ofertę.

Obniż swój rachunek za:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii: prądu i gazu Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę energii w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 21.03.2018

PGE aktywnie działa

12345

Ocena 5.0/5 (1 głosy/ów)

PGE aktywnie działa

Sprzedawcy energii są widoczni nie tylko w reklamach telewizyjnych czy na plakatach w mieście, jeśli dobrze się przyjrzymy zobaczymy, że w codziennym życiu również się pojawiaą i wspierają nie tylko swoje zyski, ale też szczytne cele.

 

PGE aktywnie działa

PGE Obrót rozpoczęła akcję „Widocznie najbezpieczniej! Świeć przekładem”. W ramach akcji rozdawane są opaski odblaskowe, dzięki którym pieszy jest bardziej widoczny na drodze. Od wrzśnia 2014 roku wszedł bowiem obowiązek noszenia elementów odblaskowych przez wszystkich pieszych w terenie niezabudowanym po zapadnięciu zmroku. Nie muszą to wcale być kamizelki odblaskowe, jeden nieduży element może uratować nam życie.

 

Dla bardziej nowoczesnych atrakcje przygotowano też we współpracy z aplikacją Spotify. Co to takiego jest ? Serwis muzyczny, dzięki któremu możemy wybrać sobie dowolną playlistę muzyczą w zależności od anszego nastroju. Jak można się domyślić, PGE startuje z listą pełną energetycznych kawałków, aby nabrać energii. Playlista zatutowana jako PGE Zapewniamy energię składa się ze znanych kawałków tanecznych zarówno tych nowych, jak i starszych, które każdy z nas zna. Dostęp do playlisty jest bezpłatny dla wszystkich zalogowanych użytkowników Spotify. Akcja trwa od końca grudnia 2015 roku i jest to pierwsze tego typu działanie firmy z branży energetycznej w Polsce.

 

Akcje charytatywne

On The Run to charytatywny bieg wspierany przez PGE Polską Grupę Energetyczną, organizowany w Łazienkacj Królewskich w Warszawie. W tym roku bieg odbędzie się w walentynki. Dlaczego bieg jest wyjątkowy ? Ponieważ uczestnicy pokonują trasę wieczorem wśród ciekawych iluminacji, a i wynik nie jest istotny ponieważ chodzi o szczytny cel.

Dodatkowo nie tylko biegacze mogą pomóc finansowo. Fundacja PGE – Energia z Serca pomogła w ubiegłym roku ponad 160 podmiotom, przekazując pomoc o wartości prawie 3 mln zł. Każdy w ramach działania fundacji znajdzie coś dla siebie, od pomocy Filipińczykom, poprzez wspieranie dzieci w szkołach, na umożliwieniu uprawiania sportu i odbywania treningów przez osoby niepełnosprawne intelektualnie nie kończąc.

 

Nie tylko PGE

Rozglądajmy się uważnie, czy w naszej okolicy sprzedawca energii nie prowadzi działalnośći o której nie wiedzieliśmy. Każdy może na bieżąco śledzić poczynania firm energetycznych i dowiedzieć się co oferują nie tylko w ramach sprzedaży energii.

Tagi: g 12, pge, g 11,
Powrót

PowrótWszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl