optimal energy

O OptimalEnergy.pl piszą największe media w Polsce:

Energia News
Forbes
Gram w Zielone

baner reklamowy po prostu energia

Strona główna > Aktualności > Porady i wskazówki przy zmianie sprzedawcy prądu > Oszczędna zmiana

Oszczędna zmiana

12345

Ocena 4.2/5 (5 głosy/ów)

Oszczędna zmiana

Ilość alternatywnych sprzedawców prądu i gazu ziemnego w Polsce wzrasta z każdym kwartałem. Jednym z dłużej działających na rynku energii podmiotów jest firma Green, która przygotowała nową ofertę o nazwie„BRAVO Green”. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych będących konsumentami na sprzedaż tańszej energii elektrycznej oraz paliwa gazowego do naszych domów.

Jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert sprzedaży prądu i gazu na polskim rynku

Według najnowszych danych Urzędu Regulacji Energetyki na koniec lipca 2017r., zmianę sprzedawcy energii elektrycznej dokonało ponad pół miliona osób co stanowi zaledwie 1,3% wszystkich Polaków , zaś sprzedawców gazu na koniec drugiego kwartału prawie 110 000 osób [1]. Po mimo comiesięcznego wzrostu ilości osób decydujących się na zmianę sprzedawcy energii elektrycznej oraz paliwa gazowego świadomość Polaków jest nadal na stosunkowo niskim poziomie.

 Z zebranych na rynku uwag i opinii klientów, zainteresowani zmianą sprzedawcy energii elektrycznej lub paliwa gazowego Polacy mogą mieć problem z wyborem najlepszej dla siebie oferty. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Green S.A. zaoferował wszystkim konsumentom decydującym się na zmianę sprzedawcy prostą i rzetelną ofertę, w której:

  • brak opłaty handlowej lub innych opłat cyklicznych
  • czas trwania umowa 12, 24 lub 36 miesięcy
  • jeden rachunek za prąd lub gaz
  • zaledwie 0,295 zł brutto za kilowatogodzinę energii elektrycznej lub 0,11439 zł brutto za kilowatogodzinę paliwa gazowego powodują, że oferta „BRAVO Green” staje się jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert (zarówno samej sprzedaży prądu i gazu jak i jednoczesnej sprzedaży obu mediów) na rynku. 
Skorzystanie z oferty na zakup prądu i gazu daje pewność niższych rachunków za prąd i gaz w odniesieniu do tzw. sprzedawców z urzędu.
Szczegóły oferty znajdują się na stronie Green www.greensa.pl, gdzie zmiana sprzedawcy może zostać przeprowadzona.

Green S.A. powstała w 2011 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów na tańszą energie elektryczną. Green jest niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej i paliwa gazowego posiadający koncesje na obrót tymi paliwami, wydanymi przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Artykuł sponsorowany

[1] Źródło: https://www.ure.gov.pl

Kontakt:

cok@greensa.pl

www.greensa.pl

Powrót