Porównaj ceny energii elektrycznej i wybierz najlepszą ofertę na zakup prądu dla:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii elektrycznej Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę prądu w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 18.02.2018
Strona główna > Aktualności > Zmiana sprzedawcy prądu > Energetyczne Centrum - oferta dla domu

Energetyczne Centrum - oferta dla domu

12345

Ocena 4.7/5 (3 głosy/ów)

Energetyczne Centrum - oferta dla domu

GDZIE NIE SPOJRZYSZ, TAM OSZCZĘDZASZ! Hasło sprzedawcy Energetyczne Centrum przyciaga wzrok i z pewnością zachęca do zapoznania się z ofertą. Każdy z nas bowiem chce oszczędzać tam gdzie to możliwe.

 

Oferta dla domu

Energetyczne Centrum wychodzi na przeciw klientowi z gospodarstwa domowego z ofertą łączoną na sprzedaż gazu i energii elektrycznej. Jak możemy przeczytać na stronie sprzedawcy.

TANI Gaz dla Domu to:

  • Nawet 500 zł oszczędności na gazie i prądzie w Twoim domu.
  • Niższe stawki za m3 paliwa gazowego w stosunku do PGNiG

TANI Prąd dla Domu:

  • Niższa stawka za kWh od cen taryfowych


Łączona oferta to możliwośc generowania znacznie wiekszych oszczędności. Im więcej towarów lub usług od jednego sprzedawcy, tym więcej korzysci możemy sie spdoziewac. Energetyczne Centrum dodatkowo oferuje, iż podpisując umowę TANI GAZ I PRĄD otrzymamy GAZOWE ASSISTANCE, uprawniające do BEZPŁATNYCH napraw kuchenek i piecy oraz innych urządzeń grzewczych zasilanych gazem. Warte uwagi ? Oczywiście, że tak.

Porównamy opłaty

Dodatkowo na stronie możemy samodzielnie porównać swoje wydatki u dotychczasowego sprzedawcy z wydatkami, które ponosilibyśmy podpisując umowe z Energetycznym Centrum. Zarówno dla gazu, jak i dla energii elektrycznej możemy skorzystać z kalkulatorów, które dokonają za nas obliczeń kosztów i oszczędności. Jeśli nie przekonało Państwa to, co przedstawiamy zapraszamy do kontaktu ze sprzedawcą za pośrednictwem naszj porównywarki cen prądu!

Tagi: g 12, g 11, energetyczne centrum,
Powrót

PowrótWszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl