Strona główna > Aktualności > Zmiana sprzedawcy prądu > Dlaczego warto zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

Dlaczego warto zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

12345

Ocena 0.0/5 (0 głosy/ów)

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest podyktowana przede wszystkim względami oszczędnościowymi. Korzystając z kalkulatora taryfowego zamieszczonego na stronie optimalenergy.pl możesz obliczyć ile zaoszczędzisz zmieniając sprzedawcę energii elektrycznej dla własnego domu lub firmy. 

Zmiana sprzedawcy to jedna z możliwości prowadząca do oszczędności, pamiętaj także, że w zestawieniu ofert w kalkulatorze energetycznym na optimalenergy.pl masz przedstawione różne taryfy. Zobacz czy nie warto pomyśleć nad zmianą grupy taryfowej np. z jednostrefowej w której masz stałą opłatę w ciągu całej doby na dwustrefową gdzie zróżnicowanie stawki dobowej powoduje możliwość oszczędzania zostając przy tym samym sprzedawcy.

Poprzez zmianę sprzedawcy i wybór odpowiedniej taryfy możemy mieć także wpływ na ochronę środowiska. Dzieje się tak dzięki możliwości zakupu tzw. taryf EKO. Mają one najczęściej wyższe stawki za 1kWh, ale my obligujemy sprzedawcę do zakupu naszej energii od producenta, który wytwarza ją w oparciu o Odnawialne Źródła Energii. 

Coraz większa konkurencja na rynku powoduje, że do zakupu energii elektrycznej od innego sprzedawcy możemy uzyskać dostęp do dodatkowych usług. Przeglądając oferty sprzedawców warto zwrócić uwagę na załączane bonusy, dzięki którym można zyskać dostęp do bardzo atrakcyjnych usług.

Tagi:
Powrót

PowrótWszelkie prawa zastrzeżone. © 2017 OPTIMALENERGY.pl