Porównaj ceny energii: prądu i gazu. Wybierz najlepszą ofertę.

Obniż swój rachunek za:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii: prądu i gazu Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę energii w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 21.03.2018
Strona główna > Aktualności > Taryfa energii elektrycznej > Koncesję na obrót energią elektryczną posiada w Polsce ponad 280 podmiotów, czy od wszystkich można kupić prąd?

Koncesję na obrót energią elektryczną posiada w Polsce ponad 280 podmiotów, czy od wszystkich można kupić prąd?

12345

Ocena 5.0/5 (2 głosy/ów)

Koncesję na obrót energią elektryczną posiada w Polsce ponad 280 podmiotów, czy od wszystkich można kupić prąd?

Urząd Regulacji Energetyki cały czas ustala ceny dla taryfy G. Duzi odbiorcy przemysłowi często sami negocjują ceny z obecnym sprzedawcą otrzymując ze względu na bardzo duży wolumen zużycia energii atrakcyjne ceny. W związku z powyższym najbardziej atrakcyjną grupą docelową dla sprzedawców energii są klienci z małych i średnich przedsiębiorstw będących na taryfie C. 

Wpływ na coraz większą popularność zmian wśród klientów biznesowych poza atrakcyjną ceną za energię czynną mat także rosnąca świadomość wśród odbiorców z tej grupy docelowej. Jak podaje portal "Rzeczpospolita" w naszym kraju rocznie zmiany sprzedawcy w tym segmencie dokonuje ok. 2-3 % odbiorców. 

Rozwój rynku w obszarze obsługi klientów biznesowych idzie w kierunku nie tylko obniżania ceny za MWh, ale także ofertowaniu usług dodatkowych, takich jak podstawowe doradztwo energetyczne czy pakiety różnego rodzaju ubezpieczeń.

Tagi: g 11, g 12,
Powrót

PowrótWszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl