Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo
Strona główna > Aktualności > Rynek energii > InEnerg® 2016 OZE + Efektywność Energetyczna

InEnerg® 2016 OZE + Efektywność Energetyczna

12345

Ocena 5.0/5 (2 głosy/ów)

InEnerg® 2016 OZE + Efektywność Energetyczna

W dniach 13-14 kwietnia 2016 na Stadionie we Wrocławiu odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów InEnerg® OZE + Efektywność energetyczna.

InEnerg® tworzy punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego. Podczas imprezy przedstawione zostaną najnowsze trendy w dziedzinie energii, poruszone zostaną problemy i zaproponowane rozwiązania.
  • Tematy targów
  • Profesjonalne Konferencje

We współpracy ze stowarzyszeniami branżowymi, REECO Poland organizuje wysokiej klasy konferencje i fora dotyczące najważniejszych tematów z zakresu OZE i efektywności energetycznej.
Rejestrując się do 11 marca 2016 otrzymają Państwo 20% zniżki na konferencje!

Stoisko indywidualne

  • Wspólne stoiska

Wspólne stoisko oferuje optymalną platformę do zaprezentowania firmy, nawiązania nowych kontaktów, a także do utrzymania istniejących:

  • Wspólne stoisko: Innowacje
  • Wspólne stoisko: Wiedza i badania naukowe
  • Wspólne stoisko: Młodzi przedsiębiorcy
  • Spotkania kooperacyjne
Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Dolnośląskim Parkiem Technologicznym i REECO Poland zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniach kooperacyjnych podczas Targów InEnerg®. Spotkania kooperacyjne to szybki i łatwy sposób nawiązania biznesowych kontaktów. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizator


REECO Poland Sp. z o.o.
ul. Bartycka 22B/21A
00-716 Warszawa
Tel:+48-22-266-02-16
Fax:+48-22-379-78-60


Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka działająca tylko i wyłącznie w obszarze tematyki związanej z prądem i gazem. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Powrót