Porównaj ceny energii: prądu i gazu. Wybierz najlepszą ofertę.

Obniż swój rachunek za:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii: prądu i gazu Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę energii w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 24.04.2018
Strona główna > Aktualności > Rynek energii > Ekoinnowacjedlafirm.pl: dzięki bezpłatnemu doradztwu firma z woj. pomorskiego oszczędzi na energii 50 tys. zł rocznie

Ekoinnowacjedlafirm.pl: dzięki bezpłatnemu doradztwu firma z woj. pomorskiego oszczędzi na energii 50 tys. zł rocznie

12345

Ocena 5.0/5 (2 głosy/ów)

Ekoinnowacjedlafirm.pl: dzięki bezpłatnemu doradztwu firma z woj. pomorskiego oszczędzi na energii 50 tys. zł rocznie

Osiągnięcie powyższych oszczędności było możliwe dzięki skorzystaniu z bezpłatnego doradztwa dla firm z sektora MŚP prowadzonego przez ekspertów z dziedzin ograniczania zużycia energii, kogeneracji i fotowoltaiki w ramach unijnego projektu „Ekoinnowacje drogą do efektywności energetycznej przedsiębiorstw".

Projekt „Ekoinnowacje drogą do efektywności energetycznej przedsiębiorstw" to bezpłatne szkolenia oraz indywidulane doradztwo dla firm z sektora MŚP, dzięki któremu uzyskają one informacje jak mogłyby ograniczyć zużycie energii, a także jaki system kogeneracyjny i fotowoltaiczny może być dla nich optymalny. Z udziałem w projekcie nie wiążą się żadne koszty i obowiązki np. w zakresie konieczności wdrożenia proponowanych rozwiązań.

Każdej firmie przysługuje do 27 godzin indywidualnego doradztwa, które możemy przeprowadzić w siedzibie firmy w dowolnym terminie i podczas którego nasi eksperci wykonają dla niej indywidualne plany ograniczenia zużycia energii oraz projekty instalacji kogeneracyjnych lub/i fotowoltaicznych. 

W ramach doradztwa z zakresu ograniczenia zużycia energii oferujemy m.in. 
- wskazanie sposobów na obniżenie kosztów zakupu energii średni o ok. 20% taniej od cen cennikowych,
- w razie potrzeby przygotujemy odpowiednie dokumenty na potrzeby dołączenia przedsiębiorstwa do danej grupy zakupowej,
- dopasujemy najkorzystniejszą grupę taryfową na podstawie analizy dotychczasowego zużycia.

W ramach doradztwa z fotowoltaiki lub/i kogeneracji oferujemy natomiast: 
- zbadanie możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej lub/i kogeneracyjnej w danej firmie, 
- opracowanie projektu koncepcyjnego systemu PV/kogeneracyjnego dla danej firmy,
- pokazanie prognoz produkcji energii i zysków z tym związanych. 

Nasze działania nie wiążą się z ukrytymi kosztami i koniecznością podpisania długotrwałej umowy z nowym sprzedawcą energii.
Firma nie musi przeprowadzać zmian w układzie pomiarowym. Dodatkowo oferujemy też możliwość identyfikacji okresów zwiększonego poboru energii. Powyższe korzyści są dostępne dla każdego z uczestników projektu “Ekoinnowacje drogą do efektywności energetycznej przedsiębiorstw”.

W celu zgłoszenia chęci udziału w projekcie wystarczy wypełnić formularz kwalifikacyjny dostępny na stronie projektu: www.ekoinnowacjedlafirm.pl 

Nasi lokalni koordynatorzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w przygotowaniu dokumentacji zgłoszeniowej do projektu:
tel. + 61 669 46 51

Tagi:
Powrót

PowrótWszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl