optimal energy

O OptimalEnergy.pl piszą największe media w Polsce:

Biznes Alert
Gram w Zielone
Puls Biznesu

baner reklamowy po prostu energia

Strona główna > Aktualności > Porównanie cen energii elektrycznej > Orange rozpoczyna sprzedaż energii elektrycznej. Co zaoferuje swoim klientomi czy wspólny projekt się powiedzie ?

Orange rozpoczyna sprzedaż energii elektrycznej. Co zaoferuje swoim klientomi czy wspólny projekt się powiedzie ?

12345

Ocena 5.0/5 (2 głosy/ów)

Orange rozpoczyna sprzedaż energii elektrycznej. Co zaoferuje swoim klientomi czy wspólny projekt się powiedzie ?

W okresie pilotażowym oferta będzie ograniczona miejscowo i obejmie klientów w Krakowie, Katowicach oraz 13 miastach aglomeracji śląskiej.

Klienci podpisujący umowy na sprzedaż energii z Orange Polska będą mogli skorzystać z systemu rabatów i pakietów wartościowych, a rozliczenia obejmować będą rzeczywiste zużycie energii elektrycznej, a nie zużycie prognozowane. Na początek współpracy Orange oferuje w pierwszym roku trwania umowy jednorazowe pakiety powitalne w wysokości od 50 zł do 150 zł w zależności od ilości zużywanej energii dla osób indywidualnych . Wysokość upustu przyznawana będzie na podstawie udostępnionej faktury za energię elektryczną od poprzedniego dostawcy. Przy umowach zawieranych na dłuższy czas np. dwuletnich klienci dodatkowo będą mogli skorzystać z rabatu Orange w wysokości od 5 zł do 15 zł miesięcznie. Warunkiem jest jednak posiadanie, co najmniej jednej usługi telekomunikacyjnej w Orange Polska.

W ofercie sprzedaży energii dla klientów biznesowych z kolei rabaty są większe i jednorazowy pakiet powitalny wynosi w tym przypadku 250 zł netto lub 500 zł netto, w zależności od stopnia zużycia energii elektrycznej. Dla umów dwuletnich dla firm przewidziany jest rabat Orange wynoszący 10 lub 15 procent, również w zależności od wysokości zużycia energii elektrycznej. Warunkiem skorzystania z rabatu tak jak w przypadku osób induywidualnych jest posiadanie, co najmniej jednej usługi telekomunikacyjnej Orange.

Po pierwszym roku trwania umowy klienci biznesowi będą mieli możliwość otrzymania dodatkowego rabatu biznesowego w wysokości 15 proc. naliczanego w zależności od stopnia zużycia energii elektrycznej. Zarówno rabat Orange jak i rabat biznesowy będą naliczane w cyklach miesięcznych.

Tal jak pisaliśmy na wstępie Oferta Orange Energia dostępna będzie w 33 salonach Orange Polska na terenie Krakowa i aglomeracji śląskiej. Po podpisaniu umowy zmiana sprzedawcy nastąpi automatycznie i bez przerwy w dostawie energii elektrycznej, jak to bywa w przypadku pozostałych procesów zmian sprzedawców energii. Wszystkim sprawami formalnymi zajmą się konsultanci Orange Polska, którzy zostali do tego specjalnie przygotowani.

Pilotaż oferty potrwa do 31 stycznia 2015 r. Oferta Orange Energia będzie dostępna zarówno dla obecnych klientów Orange Polska, jak i wszystkich innych, którzy będą zainteresowani zmianą dostawcy energii. Po okresie próbnym zapadnie decyzja, czy współpraca będzie kontynuowana.

więcej na orange.pl

Powrót