optimal energy

O OptimalEnergy.pl piszą największe media w Polsce:

Cire
Newseria
Energianews
Strona główna > Aktualności > Cena prądu u sprzedawcy > Zmiana sprzedawcy prądu

Zmiana sprzedawcy prądu

12345

Ocena 5.0/5 (1 głosy/ów)

Zmiana sprzedawcy prądu
Oferty sprzedawców energii elektrycznej są bardzo różne. Cena nie zawsze odgrywa główną rolę. Są dodatkowe aspekty, które warto wziąć pod uwagę decydując się na zmianę dostawcy energii.

Zmiana sprzedawcy prądu

Wśród wielu ofert dostępnych na rynku możemy spotkać kilka różnych wariantów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Opiszemy kilka aktualnych ofert, żeby było wiadomo w czym mniej więcej można wybierać.
  • 90 dni na to, aby wypowiedzieć nam umowę, bez żadnych konsekwencji ? To możliwe. Jeśli się dobrze poszuka, to znajdziemy ofertę, w której nie w ciągu 10 dni, ale w ciągu aż 3 miesięcy możemy zrezygnować z umowy.
  • kolejna oferta to aż do 5 lat gwarancja stałej ceny oraz możliwość zwolnienia z opłat handlowej przez okres 2 lat. Dzięi temu można zaoszczędzić nawet do 300 zł. Dodatkowy plus ? Możliwość płacenia za energę punktami PAYBACK, które są coraz bardziej popularne w szeregu innych usług i w handlu.
  • jeszcze inny sprzedawca oferuje zatrzymanie cen z 2014 roku i utrzymywanie ich przez okres 3 lat. Ponadto do 31 grudnia 2015 r. promocyjna stawka opłaty za obsługę handlową 0,00 zł. Konkurencja więc bierze pomysły od siebie, tak aby dorównywać ofertami pozostałym.
  • dla ceniących sobie ekologię i środowisko, sprzedawcy oferują możliwość zakupu energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych.

Wygoda przede wszystkim

Nie trzeba też będzie chodzić do biur obsługi klienta, ani na pocztę. Wszystkie formalności łącznie z płatnościami można załatwić przez Internet. Dodatkowo 24h na dobę świadczone są usługi telefoniczne, bądź też darmowe usługi elektryka. Konta obsługi klienta przez internet to dodatkowo możliwość wglądu do poprzednich faktur oraz bieżąca kontrola wydatków na energię elektryczną. Zapomnimy zapłacić rachunek ? Nic straconego. Dostaniemy sms'a z przypomnieniem, zamiast pogróżki listownej, że za kilka dni zostanie nam wyłączony prąd.

Zmiana dostawcy dla każdego

Niezależnie od tego, czy wiemy, czego szukamy, czy nie do końca, warto zorientować się w dostępnych ofertach, bo być może natrafimy na coś, co wyjątkowo do nas przemówi i podejmiemy decyzję o zmianę sprzedawcy.
Powrót